Słyszałeś tę samą radę od czasu separacji. Powinieneś zignorować swojego byłego chłopaka, jeśli chcesz go sprowadzić. Na pierwszy rzut oka nie ma to żadnego sensu. Jak, u licha, ignorowanie człowieka może sprawić, że zdecyduje, że chce cię z powrotem? Przeciwnie wydaje się o wiele bardziej prawdopodobne, prawda? Wewnątrz czujesz, że teraz jest idealny czas, aby odebrać telefon, zadzwonić do byłego chłopaka i zasugerować wam obojgu wyjaśnienie. Ale wszyscy krzyczą na ciebie, żebyś tego nie robił. Jesteś zdezorientowany, czujesz desperację i martwisz się, że popełnisz błąd, który będzie cię kosztował mężczyznę, którego kochasz. Zanim cokolwiek zrobisz, potrzebujesz krótkiej i zwięzłej lekcji męskiej psychologii. Jest bardzo dobry powód, dla którego powinieneś zwrócić uwagę na tych, którzy każą ci zapomnieć numer telefonu, adres i miejsce pracy byłego chłopaka.

W tej chwili nie kontrolujesz swojego nieudanego związku

Po rozpadzie osoba goniąca byłego partnera nie ma kontroli nad przyszłością związku. Jako kobiety często pragniemy, abyśmy mogli żyć naszym życiem po stronie powieści romantycznej. Wyobrażamy sobie moment, w którym nasz były chłopak odbiera telefon i mówi, że bez nas nie przeżyje następnego dnia. Problem polega na tym, że w rzeczywistości jest to mało prawdopodobne, jeśli pójdziesz za nim bez przerwy. Twoje działania naprawdę mówią głośniej niż słowa w tym scenariuszu, a twoje działania wykrzykują wiadomość, która głośno wyjaśnia: „Jestem zdesperowana i nie obchodzi mnie, kto wie”.

Ma pełną kontrolę nad tym, co będzie dalej. Jeśli cię zignoruje, instynktownie wie, że tylko zintensyfikujesz wysiłki i będziesz go kontynuował. W skrócie, mówisz mu, że im bardziej on cię ignoruje, tym trudniej będziesz próbował. Wasze życie kręci się wokół niego, co karmi jego ego. Większość mężczyzn w tej pozycji nie podaje godziny swojej byłej dziewczynie, ponieważ chcą zobaczyć, jak daleko posuną się, aby go odzyskać.

Musisz zmienić dynamikę relacji, aby mieć kontrolę nad przyszłością. Najlepszym sposobem na to jest zmiana własnego zachowania. Będziesz naprawdę zaskoczony, jak szybko zdecyduje, że cię chce, jeśli nagle uwierzy, że już go nie chcesz.

Ignorowanie byłego chłopaka polega na tym, że nie trzeba odpowiadać na jego teksty

Jednym z błędów w związku wielu kobiet, które nie skontaktowały się ze swoim byłym chłopakiem, jest mówienie im o swoich zamiarach, aby zdał sobie sprawę, że to niewiele więcej niż gra. Jeśli powiesz swojemu byłemu chłopakowi, że już z nim nie rozmawiasz i robisz to, gdy jesteś zbyt emocjonalny, uzna to za taktykę, aby go odzyskać. Jego duch rywalizacji będzie w pełni otwarty, a on pójdzie własną drogą, aby cię zignorować. Zanim się zorientujesz, minęły tygodnie lub miesiące i oboje jesteście zbyt uparci, aby połączyć się z drugim.

Lepiej jest po prostu spaść z ziemi. Najlepszą radą, jaką możesz zastosować, jest na chwilę zdecydować (teraz jest dobrze), że nie będziesz rozmawiać ani próbować ponownie z byłym chłopakiem przez co najmniej miesiąc. Nie pozwól nikomu wiedzieć, że to robisz, ponieważ wspólni przyjaciele lubią klaskać, a twój były chłopak ponownie odkryje, że nie używasz kontaktu jako narzędzia, aby przypomnieć mu, jak bardzo cię potrzebują.

Postaraj się w przyszłym miesiącu skoncentrować na czymś pozytywnym i wzbogacającym. Bardzo kuszące jest siedzenie i pogrążanie się we wspomnieniach, kiedy byliście razem, ale to nie przyniesie nic produktywnego. Powinien to być miesiąc, w którym jako kobieta odkryjesz na nowo swoją tożsamość i uzyskasz kontakt z tym, czego oczekujesz od życia.

Przedefiniuj swoje życiowe cele, jeśli zdystansujesz się od swojego byłego

Doświadczysz miłych niespodzianek, gdy zaczniesz ignorować swojego byłego chłopaka. Przede wszystkim będziesz zszokowany jego reakcją. Zwykle mężczyzna chce kobiety, która już go nie chce. Gdy tylko twój były chłopak uświadomi sobie, że przestałeś niekończące się poszukiwania jego miłości i oddania, wyrusza, by odzyskać twoje serce. To niesamowite, jak to działa. Ludzie są znani z tego, że chcą rzeczy w życiu, które są poza ich zasięgiem. Jeśli któraś z tych rzeczy stanie się byłą dziewczyną, mężczyzna nabierze rozpędu, by ją odzyskać. Jeśli pozbędziesz się wiedzy, że go pragniesz, po prostu zapyta, kogo chcesz. Jak tylko to się stanie, biegnie do ciebie z pełną siłą, próbując nakłonić cię do wyjaśnienia, co się zmieniło.

Inną, bardziej mile widzianą korzyścią z ignorowania byłego chłopaka jest to, że możesz podjąć ostateczną, emocjonalną, jasną decyzję, czy naprawdę chcesz wrócić razem. Miesiąc po rozpadzie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Twoje emocje są uspokojone, twoja przyszłość jest mniej zdefiniowana i jesteś otwarty na cały szereg opcji.

Danie sobie okazji, by odetchnąć swoim byłym chłopakiem, jest jednym z najlepszych prezentów, jakie możesz dostać. W końcu będziesz mógł zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze i czy ponowne spotkanie z nim jest naprawdę najlepszym sposobem na spełnienie wszystkich twoich romantycznych marzeń.

[ff id="6"]