Skip to main content

Oto 10 powodów, dla których marketing sieciowy jest Najlepsza firma, w jakiej możesz się znaleźć i ostrzeżenie.

1. Potencjał dochodu
Bez względu na program MLM, w który jesteś zaangażowany, nie ma ograniczeń co do kwoty, jaką możesz zarobić. Nawet neurochirurg nie może zrobić tego, co możesz zrobić w MLM. Jedyne ograniczenie jest w twojej głowie.

2. Doskonałe produkty
Firmy marketingu sieciowego zazwyczaj mają najlepsze dostępne produkty. Upewnij się, że są one połączone ze Stowarzyszeniem Sprzedaży Bezpośredniej i masz bezpieczny zakład. Klienci wracają, gdy produkty są wysokiej jakości.

3. Dochód rezydualny
Autorzy otrzymują procent lub dochód rezydualny za każdą sprzedaną książkę. Muzycy robią to samo z tantiemami za piosenki. A marketerzy sieci otrzymują niewielką prowizję za każdym razem, gdy klient kupuje inny produkt, o ile pozostaje on klientem.

4. Małe ryzyko
Firma zawsze jest ryzykowna, ale w MLM możesz rozpocząć rejestrację, reklamę, zakup potrzebnych produktów itp. Za jedyne 200 USD.

5. Brak pracowników
Ponieważ każdy dołącza do firmy MLM jako dystrybutor, a każda z nich jest oddzielną jednostką biznesową, nie masz problemów z pracownikami. Nie mają żadnego programu rządowego ani kosztów wynagrodzeń. Nie musisz się martwić, że ludzie się spóźnią lub ile godzin pracują. Im ciężej pracują, tym więcej zarabiasz.

6. Brak zapasów
Kiedy MLM po raz pierwszy weszło na rynek i zyskało złą reputację, wiele firm musiało zaopatrywać się u swoich dealerów. Bolało ich i ich sprzedawców. Jeśli firma poprosi Cię o dokonanie zakupów dzisiaj, idź na odwrót. Istnieje wiele doskonałych firm, które nie potrzebują zapasów.

7. Dźwignia finansowa
To zostało powiedziane wiele razy, ale tutaj znowu. Czy wolałbyś otrzymać 1% na sprzedaż 100 pracowników lub 100% na własne wydatki? Niektóre organizacje MLM mają tysiące pracowników. Dowiesz się o dochodach – to niesamowite.

8. Przenośność
Dzięki dzisiejszej technologii możesz dosłownie prowadzić działalność w wielu krajach, korzystając z możliwości biznesowych w domu. Dzięki laptopowi z szerokopasmowym połączeniem z Internetem i telefonem komórkowym możesz robić interesy w dowolnym miejscu na świecie, kiedy tylko chcesz.

9. Niskie koszty operacyjne
Oprócz marketingu i rekrutacji klientów większość firm zajmujących się marketingiem sieciowym przechowuje, wysyła, ładuje, gwarantuje i zwraca produkt, jeśli klientowi się to nie podoba. Jaką inną działalność możesz prowadzić, sprzedając takie produkty?

10. Swoboda finansowa
Potencjałem wolności finansowej jest marchewka przed osłem. Obietnicy wolności finansowej ze strony firm MLM należy przypomnieć trzeźwą nauką. Ponad 90% ludzi ponosi porażkę w marketingu sieciowym. Powodem jest to, że postępowali zgodnie z instrukcjami firmy, co robić, aby odnieść sukces. Program firmowy nie działa dla większości ludzi. Jest na to lepszy sposób. To wymaga czasu i pracy zespołowej, ale posiadanie zespołu pracującego w domu daje swobodę finansową.

[ff id=”3″]