Skip to main content

Chciałbym pogratulować Twojej decyzji, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego może to być jedna z najważniejszych decyzji biznesowych, aby stać się sojusznikiem Internetu, jaki kiedykolwiek podjąłeś. Po pierwsze: Internet nie jest już testowany.

Doświadczeni przedsiębiorcy w dzisiejszej gospodarce dowiadują się jak najwięcej o marketingu wielokanałowym. Czy wiesz, jak przenieść swoją witrynę na szczyt Google, gdy mówisz o zrozumieniu technologii? Innymi słowy, czy rozumiesz „sztuczną inteligencję”, która krok po kroku dominuje w najcenniejszej nieruchomości online?

Każdy rynek i przemysł, zarówno w świecie biznesu offline, jak i w „oceanie online”, staje się z każdym dniem coraz bardziej konkurencyjny.

Wielu początkujących prezenterów internetowych szuka wsparcia dla wszystkiego, od SEO, SEM, blogów, szkoleń w mediach społecznościowych, badań słów kluczowych po wideo i marketing artykułów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przenieść swoją witrynę na szczyt Google, natychmiast wykonaj następujące trzy kroki:

pierwszy Poznaj naukę badań słów kluczowych – Google nie wynagrodzi Cię za Twoją kreatywność. Chociaż pomaga to być kreatywnym, lepszy plan zwiększania wysiłków online ma wszystko, co dotyczy zrozumienia psychologii i nauki o tym, jak lubią nasze „kingfish”.

drugi Tworzenie treści wokół wyrażenia kluczowego – obejrzyj internet tak istotną treścią, jak to możliwe. Samo wysłanie zawartości do katalogu nie odcina jej. Jak już powiedziałem, przeniesienie Twojej witryny na szczyt Google jest procesem, a nie wydarzeniem – jest dynamiczne.

trzeci Mierz, monitoruj, dostosowuj i kontroluj swoje wysiłki – wytrwałość się opłaca. Nigdy tak naprawdę nie zrozumiesz procesu myślowego Google. Staraj się być na bieżąco z kryteriami, których szukasz, ponieważ to, co działa „dziś”, najprawdopodobniej jutro będzie inne.

Kilka innych ważnych kroków, które powinieneś wiedzieć, aby umieścić swoją witrynę na szczycie Google, to upewnić się, że możesz uszeregować według określonego słowa kluczowego (na początku lepiej są frazy kluczowe z długim ogonem). Upewnij się także, że Twój link jest poprawny (linki zwrotne są ważnym wskaźnikiem wiarygodności), jeśli to możliwe, skorzystaj z marketingu wideo (wideo to przyszłość) i skorzystaj z lejka zaplecza (marketing automatyczny). Nie ma nic bardziej frustrującego niż prowadzenie ruchu bez końca.

[ff id=”5″]