Skip to main content

Smartfony nie są już luksusem, a tradycyjne zakupy nie są jedyne. Badania wykazały, że sprzedaż smartfonów w Stanach Zjednoczonych wzrosła o 101 procent w pierwszym kwartale 2016 r. Celem firmy rozwijającej aplikacje mobilne jest zrekonstruowanie tradycyjnych praktyk zakupowych, a tym samym udoskonalenie modelu marketingu mobilnego.

Aplikacja mobilna to nie tylko przyszłość handlu elektronicznego, ale także dla handlu detalicznego. Aby klienci otrzymywali to, czego chcą od razu, aplikacje na smartfony służą jako osobiste narzędzie wyszukiwania i porównywania w ich rękach. Zakupy mobilne stają się coraz bardziej popularne. W rezultacie firmy opracowujące aplikacje mobilne oferują wysokiej jakości i opłacalne rozwiązania technologiczne.

Chodzi bardziej o m-commerce niż e-commerce.

Według ostatniej ankiety, e-handel stanowi ponad 30 procent wszystkich e-commerce i będzie gwałtownie rosnąć. Wykorzystanie mobilne rośnie błyskawicznie niż jakakolwiek wewnętrzna prognoza Google.

Główną zaletą m-commerce dla użytkowników jest to, że zajmuje to mniej czasu transakcji. Ponadto użytkownicy mogą przeprowadzać transakcje z dowolnego miejsca io dowolnej porze dnia. Użytkownicy mają więcej zabawy z wycierania odpowiednich wyselekcjonowanych zdjęć, gdy detaliści przesyłają różne rodzaje ofert promocji biznesowej. Wszystko to dlatego, że twórcy aplikacji mobilnych rozpoznają potrzeby użytkowników końcowych i tworzą niestandardowe aplikacje spełniające oczekiwania użytkowników.

Kupujący spędzają więcej czasu z aplikacjami mobilnymi niż z komputerami.

M-commerce rozwija się w tempie ucieczki, który stanowi platformę dla tego rodzaju zmian technologicznych. Według statystyk 90 procent wszystkich kupujących spędzało większość czasu na aplikacjach mobilnych. Aplikacje detaliczne są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika i wygodne w użyciu. Kupujący mogą szybko uzyskać dostęp do wielu informacji na temat produktów lub usług biznesowych. 63% Amerykanów preferuje dziś aplikację mobilną, aby zapewnić jej płynny komfort.

Bardziej atrakcyjne doświadczenie użytkownika

UI-UX są istotnymi aspektami rozwoju aplikacji detalicznych. Użytkownicy doceniają korzystanie z aplikacji, ponieważ każda z nich ma swoje unikalne funkcje, które często spełniają standardy branżowe. Badania wykazały, że większość nabywców aplikacji daje szansę raz lub dwa razy.

Opracowywanie przez deweloperów bogatej w funkcje aplikacji detalicznej staje się coraz bardziej udane, ponieważ ma bezpośredni wpływ na początkujących użytkowników. Wiele aplikacji jest dostępnych w Sklepie Play, ale tylko kilka robi różnicę.

Rozwój aplikacji mobilnych płonie.

Regularne przechodzenie z internetu mobilnego na zakup oparty na aplikacjach mobilnych oznacza, że ​​aplikacje są bardziej dostępne i akceptowalne. Wzrost rośnie z dnia na dzień, co wynika z ogromnego wzrostu liczby urządzeń mobilnych. Kupujący używają smartfonów, aby zobaczyć, co jest wokół nich, a sprzedawcy detaliczni muszą dziś zwiększyć wydajność aplikacji mobilnych i zaspokoić potrzeby kupujących. Dla twórców aplikacji detalicznych budowanie aplikacji z wyraźnym współczynnikiem widoczności jest niezbędne dla długiego czasu, sukcesu i dobrobytu.

wniosek

Ostatecznym celem firm deweloperskich jest tworzenie udanych aplikacji mobilnych o dużym natężeniu ruchu. Wielu kupujących jest nadal podekscytowanych wrażeniami ze sklepu, gdy oglądają, widzą i wypróbowują produkty, których nie mogą zrobić online – ale to dość niewielka liczba użytkowników. Rozwój aplikacji detalicznych przynosi korzyści kupującym przy obecnych trendach rynkowych. Handel mobilny wkrótce całkowicie zastąpi tradycyjny handel detaliczny jako preferowany sposób robienia zakupów.

[ff id=”4″]