Skip to main content

W miarę zbliżania się roku 2018 nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak sprawić, by Twoja firma znalazła się na kursie szybkiego rozwoju. Korzystanie z usług wirtualnego asystenta może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Dla właścicieli małych firm z ograniczonym czasem i zasobami zatrudnienie wirtualnych asystentów jest ogromną szansą na przekazanie mniej opłacanych działań innym bez ponoszenia kosztów ubezpieczenia i świadczeń. Wirtualny asystent administracyjny może postawić firmę lub projekt na właściwej stopie.

Oto cztery powody, dla których warto rozważyć zatrudnienie wirtualnych asystentów i ich dopasowanie do biznesplanu.

Niskie koszty ogólne

Zatrudnienie pracownika na pełny etat jest kosztowne. Musisz wypłacać im świadczenia zapewniane przez pracodawcę, takie jak wynagrodzenie za urlop, ubezpieczenie, chorobę oraz urlop macierzyński / ojcowski. Zatrudniając wirtualnego asystenta, nie musisz brać pod uwagę tych kosztownych kosztów ogólnych. Zatrudniając wirtualnego asystenta, zwłaszcza w przypadku nieistotnych ról, możesz radykalnie zmniejszyć lub zmniejszyć koszty ogólne. Eliminując te koszty, Twoja firma może rozwijać się szybciej.

elastyczność

Zatrudnianie wirtualnych asystentów jest nie tylko tańsze, ale także zapewnia właścicielom firm większą elastyczność i swobodę.

Firmy często nie zwalniają pracowników poniżej średniej, ponieważ grozi im proces. Nie dotyczy to zatrudniania wirtualnych asystentów, co daje im większą elastyczność. Jeśli zatrudniony wirtualny asystent nie pasuje do twojego projektu, właściciel firmy ma luksus szukania natychmiastowego zastępstwa na inny. Zatrudnienie i zwolnienie pracownika na pełny etat nie jest takie łatwe.

Oprócz zatrudniania wirtualnych asystentów tylko wtedy, gdy właściciel firmy ich potrzebuje, mają również możliwość wcześniejszego płacenia na różne sposoby. W zależności od wymagań możesz zapłacić za godzinę lub za projekt. Możesz również płacić im co miesiąc, jeśli nadal pracujesz.

Profesjonalizm i wiedza specjalistyczna

Zatrudnienie wirtualnego asystenta administracyjnego ma kilka zalet. Szczególny jest wysoki poziom profesjonalizmu i wiedzy specjalistycznej. Wynika to z faktu, że rynek rynków na żądanie z czasem stanie się konkurencyjny. Nie pozostawia im to żadnych możliwości oprócz poszerzenia swoich umiejętności i wiedzy specjalistycznej, aby pozostać konkurencyjnym na rynku. Intuit przewiduje, że do 2020 r. Gospodarka na żądanie powinna osiągnąć 43%.

Zmniejsz liczbę pracowników

Im więcej pracowników zatrudnisz jako pracowników, tym więcej przestrzeni biurowej, miejsc parkingowych, materiałów eksploatacyjnych i sprzętu jest potrzebnych, aby wszyscy mogli współpracować. Im więcej pracowników jest zatrudnionych, tym wyższe są stałe koszty zarządzania nimi. Ponieważ koszty te nie przyczyniają się do wydajności, należy je ograniczyć do minimum. Zatrudniając wirtualnych asystentów, możesz zwiększyć liczbę swoich pracowników, nie dodając nic do kosztów stałych.

Nie jest możliwe, aby wszystkie firmy dodały pracowników pełnoetatowych, jeśli chodzi o podjęcie dodatkowej pracy wymaganej do przejścia na wyższy poziom. Przybywają tu wirtualni asystenci. Mogą być tajną bronią dla rozwoju Twojej firmy i mogą pomóc ci zachować sprawność na bardzo konkurencyjnym rynku.

[ff id=”6″]