Skip to main content

Wszyscy (zwłaszcza kobiety) wiemy, że dziecko zmienia wiele rzeczy w naszym życiu. Kobieta, która zostanie matką, ledwie spała godzinę, musiała przestać świętować przez jakiś czas i oczywiście jej płaski brzuch i bezczelne piersi już tam nie będą.

Jednak nie musisz być rozczarowany, jeśli chodzi o swoje ciało, ponieważ za pomocą różnych operacji kosmetycznych możesz łatwo odzyskać swoje stonowane ciało. Jedną z tych niezwykle przydatnych operacji plastycznych jest zakładka na brzuch, która daje ciału plecy przed dzieckiem.

  • Co może zrobić zakładka na brzuch

Zakładka na brzuch (medycznie znana jako zakładka na brzuch) może z łatwością sprawić, że żołądek znów będzie płaski, napięty. Kobiety często rodzą dziecko po urodzeniu, nawet u kobiet, które przed ciążą miały płaski brzuch. Biorąc pod uwagę twoje szczególne potrzeby i obawy, zakładka na brzuch może pomóc usunąć dodatkowy tłuszcz z brzucha, napiąć skórę lub mięśnie i ukryć różne rodzaje blizn, takie jak blizny cesarskie.

Oto pięć głównych powodów, dla których zakładanie brzucha po ciąży.

  1. Jeśli masz dodatkową skórę w okolicy brzucha

Podczas ciąży skóra rozciąga się na brzuchu i wyraźnie to potwierdzają rozstępy. Problem polega na tym, że skóra nie wraca do formy po urodzeniu dziecka. Ta operacja może zdziałać cuda, usuwając dodatkową skórę wokół brzucha.

  1. Usunięcie blizn w cesarskim cięciu

Jest to bardzo skuteczna operacja obejmująca różne rodzaje blizn. Cięcie cesarskie powoduje bliznę biegnącą przez brzuch, a zakładka na brzuch lekko ukrywa bliznę, unosząc nad nią skórę.

  1. Diastasis recti

Niektóre kobiety doświadczają oddzielenia mięśni brzucha po ciąży, znanego jako diastasis recti. Kundel, ból pleców i zaparcia mogą wystąpić z powodu rozszczepionych mięśni. Pełna operacja napręży mięśnie i skórę.

  1. Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie

Plastyka brzucha wykonywana po ciąży nie tylko poprawia wygląd jamy brzusznej, ale także zwiększa pewność siebie. Po operacji pokochasz swój wygląd i poczujesz się pewniej.

  1. Skończyłeś z dziećmi

Jednym z najczęstszych powodów tej operacji jest brak dzieci i idealne ciało. Chirurdzy często sugerują, abyś poczekał, aż urodzi Ci się ostatnie dziecko. Pomoże to zapewnić, że przyszłe ciąże nie wpłyną na wyniki tej operacji.

[ff id=”7″]