Skip to main content

Jako konsultant SEO i SEM ciągle szukam sposobów na zwiększenie mojej wydajności i skuteczności. W tym krótkim poście pomyślałem, że podzielę się 5 narzędziami, które znacznie ułatwią mi życie.

  1. SEO Digger: Dzięki temu innowacyjnemu narzędziu możesz sprawdzić, które zapytania reprezentujesz w 20 najlepszych wynikach Google. Według SEO Diggera działa to tak: „Seodigger buduje indeks wstecz. Pierwsze 20 wyników SERP zapisano z 60 milionów zapytań. Następnie tworzony jest „indeks wstecz” wyszukiwarki, który łączy witryny ze słowami kluczowymi, które można wykorzystać do znalezienia tych stron. ” Narzędzie jest dla mnie przydatne, ponieważ pokazuje mi słowa kluczowe, dla których nie celowo zoptymalizowałem, ale które oferują świetną okazję do przechwycenia dobrego ruchu przy odrobinie pracy.
  2. Google AdPreview: To narzędzie jest darem niebios dla marketerów PPC i pozwala zobaczyć reklamy wyświetlane zwykłym użytkownikom Google, którzy szukają. (Zazwyczaj reklamy AdWords nie wyświetlają się podczas wyszukiwania po zalogowaniu.) Możesz także zmienić swoją lokalizację geograficzną, aby wyświetlać podgląd reklam lokalnych, tak jak w innych częściach świata.
  3. Wtyczka Firefox z SEO Book: To jest wtyczka Firefox, bez której nie mogę żyć. Wtyczka wyświetla 22 parametry SEO bezpośrednio w Google SERP, w tym linki przychodzące, PageRank, ranking Technorati, wiek domeny i inne. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy dowolną witrynę i wyświetlić te same dane na pierwszy rzut oka.
  4. Zestawy Google: To narzędzie Google Labs doskonale nadaje się do generowania powiązanych słów kluczowych. Zasadniczo wpisujesz kilka słów kluczowych, a Google generuje listę powiązanych wyszukiwanych haseł. Podczas gdy zwykłe Narzędzie propozycji słów kluczowych Google generuje również sugestie słów kluczowych, Zestawy Google rozpatrują więcej niż jedno wyrażenie słowa kluczowego na raz.
  5. AdCenter kluczowe narzędzie mutacja: Narzędzie mutacji słów kluczowych w Microsoft AdCenter doskonale nadaje się do wyszukiwania błędów ortograficznych.

[ff id=”5″]