Skip to main content

Aby zadowolić klientów, większość dostawców jest zajęta opracowywaniem nowych programów, dodatków i nowych wersji. W dobie globalizacji wiele firm szuka dostawcy outsourcingu do tworzenia oprogramowania. Jedno z badań mówi; Gdyby nowa firma, która zleciła outsourcing kontraktów na rozwój oprogramowania firmie outsourcingowej, mogłaby zaoszczędzić od 40 do 50 procent projektu. Zanim zdecydujesz się na outsourcing rozwoju oprogramowania, powinieneś dokładnie zapoznać się z różnymi ofertami usługodawcy.

Usługi outsourcingu rozwoju oprogramowania są wymienione poniżej:

Rozwój Desktop Software

Aplikacje komputerowe są zazwyczaj budowane jako narzędzia do zapytań i analiz, które uzyskują dostęp do odpowiedniej bazy danych i zapewniają niezbędne informacje. Aby opracować oprogramowanie, programiści potrzebują znajomości różnych języków i narzędzi, w tym ASP.NET, VB.NET, Java i Visual Basic. Poniżej znajduje się kilka przykładów parserów XML dla aplikacji komputerowych, niestandardowych formularzy wprowadzania danych, twórców prezentacji webinarów oraz pulpitów nawigacyjnych i kart wyników. Nasze usługi aplikacji komputerowych charakteryzują się wysoką dokładnością, szybkością i opłacalnością.

Projektowanie i rozwój stron internetowych

Strony internetowe są kluczowymi mediami w dzisiejszym świecie komunikacji, które sprawiają, że jesteś coraz bardziej popularny. Aby wygenerować większy dochód z Internetu, musisz zaprojektować i rozwinąć stronę internetową, aby odwiedzający czuł, że znajduje się we właściwym miejscu. Oto kilka przykładów rozwoju strony internetowej. statyczne strony internetowe, niestandardowe strony internetowe, pakiety open source i witryny handlu elektronicznego dla szerokiego grona klientów. Aplikacje internetowe, takie jak poczta internetowa, sprzedaż detaliczna online, fora dyskusyjne i blogi.

Dlaczego warto zlecać usługi opracowywania oprogramowania? Oto niektóre z powodów:

o Pomoże Ci to obniżyć koszty. To prowadzi twoją firmę do bardziej opłacalnej fazy.

o Możesz skorzystać z profesjonalnej wiedzy bez wydawania zbyt dużych pieniędzy. Specjalistyczna wiedza szybko i skutecznie zakończy projekt rozwoju oprogramowania. Szybki rozwój pomaga zwiększyć wydajność.

o Możesz zdobyć przewagę konkurencyjną, koncentrując się na swojej podstawowej działalności. W ten sposób możesz zdobyć większy udział w rynku w swojej branży.

o Możesz również płacić tylko wtedy, gdy wynajmujesz usługi. Jeśli nie zaprzestaniesz świadczenia usług, możesz wydawać pieniądze na podstawową działalność i zwiększać produktywność firmy.

o Możesz zapewnić odpowiednie środowisko i infrastrukturę dla swojego domu, aby skutecznie i wydajnie wykonywać swoją pracę.

[ff id=”5″]