Skip to main content

Czy lubisz pracować własnymi rękami i marzysz o własnej firmie? Czy czujesz się dobrze podczas remontu lub modernizacji domu? Jeśli tak, powinieneś zainwestować we własną franczyzę dotyczącą remontów domów. Istnieje wiele świetnych firm do wyboru w zależności od rodzaju pracy, w której chcesz się specjalizować. Oto 5 świetnych firm do rozważenia.

1. Mój rzemieślnik – Jeśli „Extreme Makeover, Home Improvement” jest twoim ulubionym programem telewizyjnym i uwielbiasz, aby stare zaniedbane pokoje znów wyglądały jak nowe, sprawdź serię Mr. Handyman. Nawet jeśli nie jesteś praktyczny w domu, Pan Złota Rączka może pokazać ci, jak prowadzić skuteczny biznes i zatrudnić innych do pracy. Ta rodzinna firma została oceniona jako „światowej klasy” i oferuje doskonałe szkolenia i wsparcie.

2. Rolety budżetowe – Jeśli lubisz dekorować wnętrza i pomagać ludziom rozjaśnić ich domy, zdecydowanie powinieneś rozważyć rolety budżetowe. Mają zasłużoną reputację wśród swoich klientów i są bardzo polecane przez magazyn Entrepreneur Magazine. Znane z wygodnej i przyjaznej obsługi i wsparcia, budżetowe żaluzje stały się jedną z najszybciej rozwijających się franczyz w branży. Jeśli chcesz zobaczyć uśmiech na twarzach swoich klientów, stajesz się właścicielem żaluzji budżetowych.

3. Malarze Certa-Pro Czy lubisz brać pustą ścianę i zmieniać ją, aby stworzyć ciepłe, zachęcające środowisko w domu? Zastanów się nad posiadaniem franczyzy Certa-Pro Painters. Certa-Pro działa na rynku od ponad 15 lat i wyrobiła sobie markę w branży. Najlepsze jest to, że wspierają cię przez cały czas. Certa-Pro z dumą utrzymuje bliższe relacje z właścicielami franczyzy niż jakakolwiek inna firma franczyzowa.

4. Carpet Creations of America – Carpet Creations of America szybko staje się wiodącą marką podłóg w kraju i jest świetnym biznesem. Dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć własną firmę zajmującą się produkcją dywanów i podłóg, Carpet Creations oferuje doskonały program szkoleń i opieki. Specjalizują się w dostarczaniu podłóg za ułamek kosztów innych firm zajmujących się podłogami, a opłaty franczyzowe są równie przystępne. Creation Carpets of America zaczęło się ponad 10 lat temu jako pomysł ekspertów podłogowych Roberta i Cathy Morse. Rozrosło się do ponad 40 niezależnych dealerów w całym kraju i nadal rośnie.

5. ShelfGenie – dostarczanie designerskich szafek i półek staje się drogą przyszłości, ponieważ właściciele domów nie są już zadowoleni z szafek na foremki do ciastek. ShelfGenie stała się liderem w projektowaniu szaf i oferuje fantastyczną okazję do franczyzy w zakresie majsterkowania. ShelfGenie zawsze szuka ludzi, którzy chcą odnieść sukces we własnym biznesie. To zdecydowanie przegląd biznesowy.

[ff id=”2″]