Skip to main content

Hotele, restauracje i kurorty zawsze starają się oferować swoim gościom najlepsze wrażenia, podążając za najnowszymi trendami. Na początku tego roku powinieneś rozważyć modernizację swojej natury, budując modne i zachęcające obszary. Jakie trendy w meblach ogrodowych dla branży hotelarskiej na rok 2017 sprawiają, że wyglądasz świeżo, aby poprawić wizerunek swojej firmy?

Trend 1: zielony i / lub niebieski

W branży hotelowej kolory mają psychologiczny wpływ na ludzi, którzy mogą sprawić, że ich pobyt będzie niezapomniany … lub nie. Wybierając kolory, zachowaj ostrożność podczas planowania obszarów zewnętrznych. Zgodnie z psychologią badania koloru niebieski, zielony, żółty, czerwony i fioletowy wytwarzają pozytywne wibracje. Ale które kolory są modne w 2017 roku? W tym roku powstają niebieskie i zielone pochodne, takie jak aqua, pianka morska, mętna zieleń. Te dwa główne kolory oznaczają spokój i naturę. Dodanie ich do zestawu mebli ogrodowych poprawi samopoczucie gości i utrzyma świeżość ogrodu lub patio.

Trend 2: Zminimalizuj konserwację dzięki aluminium

W przypadku terenów zewnętrznych jednym z trendów było i nadal jest stosowanie mebli bezobsługowych. Dlatego wybór aluminiowych mebli ogrodowych jest właściwym wyborem, aby zapewnić komfortowe wrażenia na zewnątrz i zaoferować produkty przy minimalnej konserwacji. Ponadto aluminium jest znane jako lekki materiał w porównaniu do swojej wytrzymałości: jest odporny na warunki atmosferyczne i rdzę, co oznacza, że ​​zestawy mebli ogrodowych do użytku hotelowego będą trwać dłużej.

Trend 3: łącz różne materiały i style

Wiele hoteli i restauracji trzyma się jednego tematu i używa tylko jednego stylu mebli ogrodowych. Jednak w 2017 roku zaleca się łączenie wzorów i materiałów. Na przykład, jeśli nie możesz wybrać mebli ogrodowych z aluminium lub rattanu, po prostu wybierz oba. Połącz wiele kolekcji mebli ogrodowych w tym samym pomieszczeniu, aby uzyskać przestronne przestrzenie. Jednak aby ta taktyka się powiodła, obie kolekcje muszą dobrze do siebie pasować. Niestandardowe meble ogrodowe i tarasowe mogą być również opcją zapewniającą dobrą harmonię między różnymi zestawami.

Trend 4: Stwórz wyjątkową atmosferę dzięki oświetleniu słonecznemu

Wyeliminuj kable i skomplikowane instalacje w 2017 roku dzięki zewnętrznym lampom słonecznym, które do ładowania akumulatorów wykorzystują energię słoneczną. Zewnętrzne lampy słoneczne oszczędzają kłopotów z szukaniem profesjonalistów, którzy mogą wprowadzić zamieszanie podczas instalowania lamp kablowych. Ponadto umieszczenie lamp słonecznych na zewnątrz tworzy wyjątkową atmosferę w przestrzeni zewnętrznej, zwłaszcza jeśli wykażesz się kreatywnością, tworząc innowacyjne wzory.

Trend 5: wewnątrz i na zewnątrz należą do siebie

Wreszcie meble ogrodowe mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dlatego usunięcie granic między wnętrzem a wnętrzem w celu pomieszania dwóch pomieszczeń może być oczywiście dobrym rozwiązaniem, jeśli zostanie wykonane inteligentnie. Otwarcie wnętrza na zewnątrz zapewnia dodatkową przestrzeń i zapewnia pełną zgodność.

Podsumowując, stosowanie tych trendów jest trudnym zadaniem, które wymaga od specjalistów zoptymalizowania ich charakteru. Dlatego skontaktuj się z dostawcą mebli ogrodowych dla branży hotelarsko-gastronomicznej, który wyposaży Twoje ogrody i tarasy w najlepszy możliwy sposób, zgodnie z Twoimi wymaganiami.

[ff id=”1″]