Skip to main content

Większość ludzi nie jest przeszkolona w zakresie pracy i działania firm w domu. Dystrybutorzy mają trudności z ustaleniem planów kompensacyjnych i ustaleniem, czy firma krajowa jest zgodna z prawem, czy nie. Dzisiaj z przyjemnością dzielę się 5 postaciami, na które musisz uważać, aby ustalić, czy jest to uzasadniona okazja, czy oszustwo.

# 1 Usługa lub produkt o wyjątkowo niskiej jakości

Moim zdaniem podstawą dobrego biznesu jest oferowanie klientom wysokiej jakości usług i produktu wysokiej jakości. Rekrutacja zespołowa jest częścią budowania ogólnej marki, ale powinna być najmniej istotną częścią ogólnej kampanii marketingowej. Niestety istnieje wiele opcji skupiających się na rekrutacji i rekrutacji sprzedawców, a nie na samym produkcie lub usłudze. Przed skorzystaniem z okazji należy upewnić się, że produkt lub usługa jest dobrej jakości.

# 2 Bardzo dobra taktyka sprzedaży

Jeśli bierzesz udział w spotkaniu i czujesz presję, aby dołączyć do firmy z siedzibą w twoim kraju, jest to czerwona flaga. W większości przypadków dopiero rozpoczynające działalność firmy zmuszają ludzi do przyłączenia się najbardziej. Polecam dołączyć do firmy, która istnieje od co najmniej 20 lat, ponieważ długowieczność jest ważna w tej branży. Nie powinieneś być zainteresowany poświęceniem czasu na poznanie firmy.

# 3 Zła komunikacja korporacyjna

Uczestnicząc w wydarzeniu, nie bój się zadawać trudnych pytań. Jeśli nie otrzymujesz solidnych odpowiedzi lub źle się czujesz, zadając trudne pytania, zastanów się nad tym czerwoną flagą. Większość ludzi próbuje jedynie oślepić nowych pracowników potencjalnymi korzyściami, aby odciągnąć ich od analizy, czy warto dołączyć do firmy, czy nie.

# 4 Zła reklama

Większość firm w tej branży będzie próbować promować się jako możliwość zatrudnienia. Domowy biznes to nie praca, ale szansa na zbudowanie własnej marki. Inne fałszywe reklamy wykorzystywane przez nielegalnych partnerów biznesowych w kraju są gwarancją, że wygenerują oni dochody, jeśli zrobią niewiele.

# 5 Zaufaj swojemu brzuchowi

Jeśli uważasz, że instynkt podpowiada ci, że w domu nie wolno zakładać konkretnej firmy, nie powinieneś do niej dołączać. Moim zdaniem można uniknąć wielu błędów, intensywnie współpracując z firmą. Moim zdaniem musisz sprawdzić oferowane produkty lub usługi przed umieszczeniem za nimi swojego nazwiska.

[ff id=”2″]