Skip to main content

Pojęcie hakowania wzrostu samo w sobie jest dowodem, że techniki marketingowe dla startupów i firm są bardzo dojrzałe i improwizowane. Później marketing nie jest tak trudny, jak rozpoznanie twojego imienia po raz pierwszy, i tutaj zaczyna się hackowanie.

Musisz być bardzo kreatywny i jednocześnie posiadać wiedzę na temat programowania baz danych, aby skutecznie hackować wzrost, aby zrobić znaczącą różnicę. Oto 6 najskuteczniejszych strategii hakowania wzrostu.

1. Bądź wyłączny

Zastosuj strategię, która wyróżnia Twój produkt i jest natychmiast dostępna dla dużej grupy osób. Psychologia klienta polega na tym, że ludzie zawsze chcą być częścią czegoś wyjątkowego i wyjątkowego.

2. Zaoferuj coś za darmo

Chociaż w życiu nie ma bezpłatnych obiadów, termin „bezpłatny” zawsze jest w stanie przyciągnąć ludzi, a jeśli słowo jest strategicznie posadzone, są skłonni przeoczyć koszty, które faktycznie płacą za produkt / usługę trzeba je zdobyć są bezpłatne.

3. Uruchom program polecający

Zarówno duże, jak i małe firmy skorzystały z programu rekomendacji i wydaje się działać w obu kierunkach. Dlatego opracuj program polecający, aby Twój klient automatycznie przyciągał innych klientów bez konieczności robienia czegokolwiek.

4. Przestudiuj życzenia klienta

Jedną z podstawowych rzeczy, które powinieneś wiedzieć o swoich klientach, jest to, czego szukają w twoim produkcie. Zareklamuj się, wykorzystaj to; Zrób to, co musisz zrobić, aby wyświetlić to w swoim produkcie.

5. Odnoś się do klientów w języku, który rozumieją

Po pełnym zrozumieniu i zidentyfikowaniu rynku docelowego musisz poznać kulturę, do której są przyzwyczajeni, i podążać za nimi, abyś mógł do nich dotrzeć w języku, który rozumieją i dlatego mogą się odnosić.

6. Określ, który produkt / który rynek jest odpowiedni dla twojego produktu

Wypełnij ankietę, aby zobaczyć, jak bardzo Twój rynek docelowy docenia oferowany przez Ciebie produkt. Osoba, która stworzyła ten termin, uważa, że ​​co najmniej 40% powinno naprawdę chcieć twojego produktu.

Nie ma metody krok po kroku włamania się do startupu lub strony internetowej. Hakowanie wzrostu łamie naturalne prawo ewolucji organicznej. Dlatego wymagana jest kreatywność i pomysłowość, aby przełamać początkową barierę wzrostu.

[ff id=”6″]