Skip to main content

Stoły do ​​tenisa stołowego Kettler są tak różnorodne, jak ich gracze. Wszystkie te tabele są dostępne w kolorze niebieskim i zielonym, aby spełnić Twoje osobiste potrzeby. W połączeniu z możliwością dostosowania są znane ze swojej trwałości i trwałości. Zostały również wykonane ze specjalnej mieszanej mieszanki aluminium, dzięki czemu są najbardziej trwałe na świecie.

Najtańszym stojakiem zewnętrznym jest Riga Pro, który kosztuje około 569 USD. Tylko dlatego, że jest najtańszy, nie oznacza, że ​​ten utwór jest pozbawiony funkcji. Stół został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wszelkie nadużycia, które Matka Natura i każdy gracz mogą na niego wyrządzić. Najbardziej uderzającą cechą wszystkich stojaków Kettler jest ząbkowane aluminium, które tworzy spód powierzchni do gry.

Tak traktowane elementy chronią metal przed rozszerzaniem się i kurczeniem. Jeśli chodzi o szkolenie i praktykę, produkty te nie mają sobie równych. Każdy stojak Kettler ma osobne składane strony, dzięki czemu każdą stronę można zablokować pionowo w pozycji do odtwarzania, a pojedynczy gracz może ćwiczyć sam. Składane strony pomagają również w przechowywaniu stołu.

Zarówno stoliki przylądkowe, jak i sztokholmskie są kolejnymi pod względem kosztów i ogólnej jakości. Każda z tych tabel kosztuje około 600 USD. Najważniejszym ulepszeniem pod względem konstrukcji stołu zarówno na Przylądku Północnym, jak i w Sztokholmie jest przeprojektowana rama i podwozie, które wzmacniają ogólną strukturę stołu.

Te dwa produkty mają owalne rurowe stalowe nogi i ciężki rurowy stalowy środek ramy. Ponadto całe podwozie jest odpowiednio zabezpieczone, aby zapobiec rdzy lub korozji i zarysowaniu powierzchni. Główną cechą linii zewnętrznej Kettler pod względem jakości i ceny jest model Magnum. To stanowisko będzie dostępne w sprzedaży detalicznej za 879 USD lub więcej. Ta cena ma jednak obszerną listę funkcji i projekt najwyższej jakości, który jest odpowiedni dla entuzjastów.

Magnum składa się z drewnianej lub aluminiowej powierzchni do gry o grubości 7 lub 8 cali, przyciętej do specyfikacji 108 x 60 x 30. Jednak po pokonaniu początkowych podobieństw Kettlera zobaczysz, dlaczego jest to najlepszy produkt. Linie gry zostały wydrukowane metodą sitodruku, aby utrzymać stół całkowicie płaski zamiast nieco nierównej gry z niepomalowanymi liniami. Magnum jest duży i mocno opiera się na 2-calowych kwadratowych stalowych nogach, które są podtrzymywane przez ciężką rurową stalową ramę.

Dla każdego gracza dostępny jest odkryty stół do tenisa stołowego Kettler. Chodzi tylko o dopasowanie odpowiedniego produktu do właściwego gracza i zapewnienie, że wszystkie jego potrzeby zostaną spełnione.

[ff id=”1″]