Skip to main content

Niedawno kupiłem SEM Business Blueprint, ponieważ odniosłem wielki sukces z wcześniejszymi projektami Tima i Steve’a, Projektem niszowym i Projektem Komisji i chciałem wiedzieć, czy to pasuje do wszystkich „HYPE”.

Kursy składały się z pięciu modułów (kroków):

W module 1 Pokazują, jak przeprowadzić właściwe badanie słów kluczowych, jak „we właściwy sposób” utworzyć „kampanie AdWords”, analizować i śledzić kampanie oraz dlaczego jest to tak skuteczny sposób na zarobienie tysięcy dolarów.

W module 2 Otrzymasz instrukcje krok po kroku, jak korzystać z reklam PPC (Pay Per Click) i jak korzystać z SEO (Search Engine Optimization). Dowiesz się wtedy, jak znaleźć i dotrzeć do potencjalnych klientów.

W module 3 Pokazują, jak skonfigurować kampanie dla klientów po zaakceptowaniu wszystkich szczegółów ich działalności.

W module 4 Zabierają cię za kulisy i ujawniają praktyczne przykłady.

W module 5 Pokazują, jak znaleźć najlepiej płatnych klientów i jak ich potrzebować, pokazując, jak rozwiązać wszystkie ich problemy z SEM Business Blueprint.

Jaką wiedzę otrzymujesz od SEM Business Blueprint?

Na tym kursie nauczysz się, jak budować własny biznes w wyszukiwarkach internetowych (SEM). Wielu właścicieli małych firm nie ma pojęcia o tworzeniu kampanii typu pay-per-click, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i linkowaniu treści. Tim i Steve pokazują, jak radzić sobie z tymi małymi firmami offline i oferować swoje usługi za miesięczną opłatą.

Czy SEM Business Blueprint oddaje sprawiedliwość wszystkim „HYPE”?

System jest bardzo profesjonalny, zgodnie z oczekiwaniami Steve’a Claytona. Informacje w produkcie są cenne i w przeciwieństwie do innych technik marketingu internetowego. Dowiesz się dokładnie, jak zbudować własny biznes SEM i wykonywać niezbędne usługi dla swoich klientów.

Podsumowując, produkt oferuje ogromną wartość dodaną za swoją cenę i może osiągnąć realistyczne zyski.

Po zakupie SEM Business Blueprint mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony z tego, co otrzymałem i że reputacja „Steve and Tim Team” została podniesiona na zupełnie nowy poziom.

[ff id=”5″]