Skip to main content

Czy boisz się, że twój były nigdy do ciebie nie wróci i nigdy go nie odzyskasz? Tęsknisz za nim i chcesz, żebyś wiedział, co zrobić, aby skłonić go do zmiany zdania? Czy marzysz o tym, by znów go przytulać i czy chcesz, aby ten koszmar się skończył, a on po prostu pojawia się u twoich drzwi i mówi, że chce spróbować ponownie? Co jeśli powiem ci, że nie możesz tego odzyskać, ale poprosić o kolejną szansę?

Jeśli czujesz, że rzeczy są poza nadzieją i że może nigdy nie powrócić, ponieważ powiedział ci, że nigdy nie zmieni zdania ani nie zobaczy nikogo innego, powinieneś rozważyć użycie męskiej psychologii, aby żeby go odzyskać. Może to być najszybszy i najłatwiejszy sposób na odzyskanie go, jeśli dokładnie wiesz, co powiedzieć i co zrobić, aby twój były zmienił zdanie, stosując techniki psychologiczne, które odgrywają jego emocje.

Chociaż większość chłopców nie przyznaje się do rządzenia ich sercem lub wzruszenia emocjami, prosty fakt jest taki, że mogą. Różnią się od kobiet tym, że emocjonalne gorące guziki mężczyzny są ukryte pod warstwami męskości i faktycznie są bardziej częścią instynktownej części ich mózgu niż kobiet. Rzeczy, które powodują, że mężczyzna reaguje, różnią się rodzajem i substancją, ale reakcja może być bardzo podobna do tego, co można zobaczyć u kobiety. Właśnie dlatego metody, które mogą sprawić, że kobieta zmieni zdanie na temat związku, zawodzą u twojego byłego.

Bez względu na to, jak logiczny i zrównoważony wydaje się być twój eks, są rzeczy, które możesz powiedzieć i zrobić, które mówią do części jego mózgu, która może go ominąć. Pamiętaj, że żadna porcja, dyskusja, obietnica zmiany lub bycie dla niego miłym nie przyniesie zmiany, którą chcesz w nim zobaczyć. W rzeczywistości taka taktyka będzie bardzo go nie lubić i sprawi, że będzie coraz bardziej zły i niechętny do słuchania od ciebie.

Z drugiej strony, gdy zrozumiesz, co mówisz i co musisz zrobić, aby wydobyć z nich emocje, które sprawiają, że myśli o tobie, śni o tobie, pragnie ciebie, chce ciebie Aby cię potrzebować i zasadniczo zapomnieć o przeszłości, a ja po prostu chcę znów być z tobą, zmiana będzie dramatyczna. Ludzie, którzy zostali w ten sposób zdezorientowani, zwykle reagują w sposób, który można określić tylko jako niezwykły.

Czy potrafisz sobie wyobrazić swojego byłego, który pojawia się u drzwi ze łzami w oczach, z pochyloną głową i czując się, jakby wyrwał sobie serce z piersi? Dewastacja w jego oczach, gdy mówisz mu, że musisz pomyśleć o zabraniu go z powrotem, może sprawić, że od razu go sprowadzisz, ale ból, który przeszedłeś od czasu zerwania, sprawia, że ​​odwraca wiatr trochę dłużej. Jego słowa miłości i oddania będą jedyną rzeczą, jaką usłyszysz z jego ust, a jego obietnica, że ​​nigdy cię nie opuszczę, będzie muzyką w twoich uszach. Będziesz kontrolować relacje i odtąd będziesz miał głos.

Jeśli masz wątpliwości lub zastanawiasz się, czy psychologię męską można naprawdę wykorzystać do odzyskania byłej, pomyśl o tym … co musisz stracić? Wszystkie tradycyjne metody odzyskiwania byłego, które są reklamowane przez tak zwanych ekspertów, są tylko konfiguracją, która sprawia, że ​​wydajesz się słaby i potrzebujący. Co zmotywuje go, by wrócił do ciebie i chciał pracować nad twoim związkiem? Bez palącego pragnienia bycia z tobą nie ma sensu rozmawiać o ponownym spotkaniu. Daj mu to palące pragnienie, a będzie ci łatwo go odzyskać i sprawić, że znów się w tobie zakocha. I jedynym sposobem na to jest emocjonalne zwrócenie się do niego z męską psychologią.

[ff id=”6″]