Skip to main content

Uczciwość i uczciwość

Sprzedawcy potrzebują uczciwego agenta, aby powiedzieć im, jak to jest, nawet jeśli nie jest tak łatwo usłyszeć. Ten typ agenta określa dokładnie, czego może oczekiwać sprzedawca. Od ceny sprzedaży po czas i wiele innych. Ostatecznie uczciwość oszczędza sprzedawcom wielu zmartwień.

Znajomość technologii

Agenci, którzy mogą łatwo korzystać z technologii, będą na bieżąco z obecnym rynkiem w tych obszarach. Najprawdopodobniej będziesz zorganizowanym agentem, który dobrze prowadzi swoją działalność. Jest to rodzaj brokera, który woli sprzedawać swoje domy.

Entuzjazm dla nieruchomości

Nieruchomości to złożony biznes. To coś więcej niż tylko oglądanie telewizji HGTV i podróżowanie po domach. Wymaga znajomości lokalnej społeczności, trendów i terminów nieruchomości oraz umiejętności sprzedaży i negocjacji. Najlepsi brokerzy uwielbiają każdy aspekt nieruchomości. Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony do tego procesu, zachwyci on twoich klientów – i ich zaufanie do ciebie. Entuzjazm jest zatem jedną z najważniejszych cech dużego agenta nieruchomości.

Dobrze połączony i poważny

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami powinni mieć listę potencjalnych nabywców w społeczności i powinni współpracować ze znaną i dobrze połączoną firmą z branży nieruchomości. Im więcej kupujących i brokerów zna broker, tym większa szansa na szybszą sprzedaż domu. Podobnie dobrze połączeni i renomowani agenci mogą udostępniać oferty potencjalnym nabywcom spoza stanu lub na arenie międzynarodowej. Międzynarodowi lub zagraniczni nabywcy częściej kupują dom od osoby, którą znają, której ufają i lubią. Innymi słowy, rozmiar i jakość sieci agentów może znacznie zwiększyć pulę potencjalnych nabywców, umieszczając aukcję przed nabywcami pozarządowymi i międzynarodowymi. Referencje od poprzednich klientów również wpływają na reputację agenta.

Energia i napęd

Aby osiągnąć wszystko, należy wykonać codzienne zadanie wymagające dużo energii i napędu. Ponadto organizacja. Typowym dniem mogą być spotkania z nabywcami, wyświetlanie prezentacji, wystawianie znaków, pokazywanie domów, pisanie umów, negocjowanie umów, uczęszczanie na spotkania, kształcenie się, a nawet przenoszenie przedmiotów po domu, aby nie były widoczne zdjęcia z aukcji. Twój popęd i ambicja oraz prawdopodobnie poczucie humoru motywują cię przez cały tydzień. Klienci zauważą Twoją energię i popęd, a także docenią Twój entuzjazm dla branży nieruchomości.

Zwycięska osobowość

Większość ludzi oczekuje od swoich agentów otwartej osobowości. Czy musisz być super-ekstrawertyczny, aby być agentem? Niekoniecznie Jednak jedną z głównych cech agentów nieruchomości jest zwycięska osobowość – osobowość, która lubi przebywać w pobliżu.

Klienci szukają pośredników w obrocie nieruchomościami, w których czują się komfortowo i mają właściwości pasujące do ich własnych. Osobowość, która pracuje z jednym klientem, może nie współpracować z drugim. Ogólnie rzecz biorąc, ważne jest, aby być ujmującym, przyjaznym i nie bać się tam stać.

Obsługiwane przez datę lokalną

Agent powinien wiedzieć, jak uzyskać zlokalizowane dane i efektywnie z nich korzystać. Lokalne punkty daty, w tym dane demograficzne kupujących (kim są, gdzie są) i trendy mieszkaniowe (najlepsze regiony, średnia wartość podobnych domów, wydatki na majsterkowanie itp.) Mogą być wykorzystane do odpowiedniej oceny domu wprowadzać na rynek i inteligentnie negocjować.

Gotowy i dostępny

Nieruchomości są nieprzewidywalnym biznesem i nie chcesz przegapić sprzedaży lub zamknięcia domu, ponieważ nie byłeś dostępny z kimś, kto okazał zainteresowanie daną nieruchomością. Niektórzy agenci wolą pracować w zespole agentów. W ten sposób inna część agenta w zespole może zająć się potencjalnym klientem, jeśli agent nie jest natychmiast dostępny, aby odpowiedzieć na żądanie. Wielcy agenci znają stałą komunikację i natychmiastowe odpowiedzi na każde żądanie. Możesz rozmawiać przez telefon, SMS, e-mail, a nawet po godzinach.

Dbałość o szczegóły

Najlepsi brokerzy zwracają uwagę na szczegóły. Dostrzegają najmniejsze ulepszenia, które mogą sprawić, że dom będzie bardziej zbywalny i pożądany, robią najlepsze zdjęcia, które pokazują Twój dom, tworzą atrakcyjne opisy MLS, które się wyróżniają, i zapewniają terminowe spełnienie wszystkich wymagań umowy.

wytrwałość

Najlepsi producenci nie poddają się łatwo. Będziesz śledził każdy ślad, który pokazuje nawet najmniejsze zainteresowanie domem. Gdy najwyższy agent ma otwarty dom, natychmiast kontaktuje się z każdym, kto go odwiedził, aby omówić korzyści z zakupu domu. To, co sprzedający cenią sobie za dobrych agentów i nigdy nie rezygnuje z zatrudniania. Widać w tym, że każdy pominięty potencjalny klient to stracona szansa na sprzedaż domu i zaoferowanie sprzedawcy doskonałej usługi.

[ff id=”3″]