Skip to main content

Rovinj to piękna atrakcja na Istrii. Nadmorskie miasto jest zalane latem przez turystów. To starożytne miasto na półwyspie w kształcie jajka z stromymi brukowanymi uliczkami. Wznosi się wysoka wieża kościoła. Istnieje wiele restauracji, kawiarni i plaż, z których można korzystać w ciągu dnia.

Rovinj jest znane jako jedno z najbardziej malowniczych i najpiękniejszych miast w basenie Morza Śródziemnego. Miasto ma łagodny klimat śródziemnomorski. Ludzie w mieście są bardzo przyjaźni, co jest kolejnym powodem, dla którego turyści lubią odwiedzać miasto każdego roku, aby spędzać czas z najbliższymi. Kościół św. Eufemii jest najważniejszym miejscem, w którym gromadzą się artyści z różnych stron świata. W sierpniu możesz odwiedzić największą wystawę na świeżym powietrzu na wybrzeżu Adriatyku, która odbywa się przy jednej z głównych ulic starego miasta – Grisii.

Po wizycie w wielu starych i pięknych budynkach i miejscach można usiąść rano w porcie i powoli obserwować codzienne czynności ludzi takich jak rybacy, którzy codziennie przynoszą połów. Możesz także zaplanować zjedzenie pysznych owoców morza w jednej z doskonałych restauracji.

Najważniejszym wydarzeniem w tym małym miasteczku jest chorwacka letnia sala. Jest to jeden z największych festiwali salsy w Europie. Jest to jedno z najszczęśliwszych i najpiękniejszych wydarzeń w Rovinj. Festiwal obchodzony jest przez tydzień, a podczas uroczystości ulice pełne są świątecznych tancerzy z całego świata. W mieście we wszystkie dni festiwalu panuje świąteczna atmosfera.

Podczas festiwalu przybywa tu wielu turystów. Dlatego zaleca się rezerwację zakwaterowania z wyprzedzeniem, aby uniknąć niedogodności. Festiwal to najlepszy czas na zabawę i taniec. Miasto słynie z mistrzów tańca z całego świata. Letni festiwal salsy w Rovinj odbywa się w różnych miejscach w mieście.

Wiele warsztatów odbywa się w hotelu Park, w hotelu Eden oraz w centrum multimedialnym starej fabryki tytoniu w Rovinj. Wieczorem odbywają się imprezy w różnych miejscach. Najciekawszym miejscem jest jeden z głównych placów Rovinj, na którym można się dobrze bawić. Możesz cieszyć się pokazem najsłynniejszych tancerzy, który kończy się koncertem muzyki kubańskiej na żywo i kończy się o 1 w nocy.

Najlepszą częścią imprezy jest impreza przy basenie, która odbywa się w kurorcie Amarin, gdzie nauczyciele i artyści warsztatowi tańczą przez cały dzień w basenach ośrodka. Ludzie z całego świata przyjeżdżają tutaj, aby czuć się szczęśliwym. Na ulicy można podziwiać różne występy taneczne w stylu salsy. Możesz mieć wiele szczęśliwych chwil, poznać nowych przyjaciół, mieć nieoczekiwane doświadczenia i wszystko, co czyni twoje życie piękniejszym. Możesz spędzić niezapomniany czas, jeśli będziesz miał okazję wziąć udział w tym słynnym festiwalu salsy. Przeżyj niezapomniane wrażenia na letnim festiwalu Salsa w Rovinj.

[ff id=”1″]