Skip to main content

Ciąża bez kilogramów jest obecnie bardzo popularną książką w Internecie.

W tej nieważkiej recenzji ciążowej przyjrzymy się tej książce, dowiemy się, co to jest i porozmawiamy o niektórych zaletach i wadach tego produktu.

Ocena ciąży bez funta – co to właściwie jest?

Ciąża bez funtów została opracowana i napisana przez Michelle Moss, dietetyka, konsultanta ds. Zdrowia i znanego eksperta w zakresie sprawności ciążowej. Jest to program fitness krok po kroku, który uczy kobiety w ciąży, jak utrzymywać i ćwiczyć zdrową masę ciała przez cały okres ciąży. Upewnij się, że po ciąży nie masz znaczącej nadwagi.

Aby osiągnąć ten cel, Michelle Moss & # 39; Książka zawiera szczegółowy program ze szczegółowymi instrukcjami, co robić, a czego nie robić każdego dnia. Według Michelle Moss jej program ćwiczeń ciążowych może pomóc każdej kobiecie poczuć się pięknie podczas ciąży i nauczyć cię dokładnie, jak unikać niepotrzebnego przybierania na wadze w tym okresie i jak szybko schudnąć w ciągu kilku minut dziennie po porodzie.

Aby dowiedzieć się, czy tak jest i lepiej zrozumieć, czy ciąża bez funta jest dla Ciebie odpowiednia, porozmawiajmy o zaletach i wadach Michelle Moss. Program fitness.

Ocena ciąży bez funta – zalety i wady

Profesjonaliści

Stworzony przez prawdziwego eksperta fitness ciążowego

Michelle Moss, autorka „Ciąża bez funtów”, pracuje w branży fitness dla kobiet od ponad 15 lat. Ma tytuł magistra holistycznego żywienia i psychologii, a także certyfikat osobistego szkolenia. Nie ma więc wątpliwości, że wie, co mówi o zdrowiu i kondycji kobiet.

Ponadto wszystkie informacje zawarte w jej książce są wynikiem intensywnych badań w połączeniu z najlepszymi praktykami kilku ekspertów fitness, co jest bardzo ważne.

Kompleksowy i łatwy w obsłudze program

Program „Ciąża bez funta” składa się z różnych instrukcji i elementów, które dostarczają krok po kroku instrukcji, jak radzić sobie z ciążą. Ten program uczy dokładnie, co robić i czego unikać, aby być zdrowym podczas i po ciąży.

Niektóre z głównych atrakcji tego programu to trzy różne procedury ćwiczeń, które Michelle Moss oferuje dla różnych poziomów sprawności i jej bardzo przydatne porady dotyczące radzenia sobie z najpopularniejszymi problemami w czasie ciąży, w tym rozstępami, suchą skórą i zwiotczałymi piersiami.

Pochodzi z przydatnymi bonusami oraz w dwóch różnych zestawach

Kolejna korzyść z Michelle Moss & # 39; Produkt polega na tym, że książka Ciąża bez funtów zawiera kilka bardzo pomocnych bonusów i dwa różne „zestawy ciążowe”, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, w oparciu o budżet i cele fitness.

Wady

Nie jest to kompletne rozwiązanie dla cellulitu

W Michelle Moss & # 39; Książka zawiera różne wskazówki i porady, które pomogą powstrzymać inwazję cellulitu.
Prawdą jest, że niektóre z tych wskazówek mogą naprawdę pomóc w redukcji cellulitu. Jednak nie jest to trwałe rozwiązanie i może nie pomóc całkowicie pozbyć się cellulitu.

Zajmuje trochę pracy

Chociaż książka „Ciąża bez funtów” jest łatwa do naśladowania i łatwa w użyciu, ważne jest, aby zrozumieć, że ten program ćwiczeń w ciąży nie jest „24-godzinnym rozwiązaniem” i będzie wymagał od ciebie trochę wysiłku.
Ponadto może być konieczne wprowadzenie pewnych zmian stylu życia, takich jak: B. Zmiany diety, aby uzyskać najlepsze wyniki z tego programu fitness.

Ocena ciąży bez funta – dolna linia

Ogólnie rzecz biorąc, Ciąża bez funtów jest bardzo popularnym programem fitness w ciąży z jakiegoś powodu. Prawie każda kobieta, która chce nauczyć się, jak unikać przybierania na wadze i pozostać piękną w trakcie i po ciąży, może skontaktować się z Michelle Moss & # 39; Schwangerschaftsset.

Nie zapominaj jednak, że ten program nie jest „magiczną pigułką” i musisz postępować zgodnie z instrukcjami Michelle Moss krok po kroku i wprowadzić pewne zmiany stylu życia, aby uzyskać pożądane rezultaty.

Mam nadzieję, że ta recenzja Ciąża bez funtów była przydatna, powodzenia!

[ff id=”7″]