Skip to main content

Każda kobieta woli podążać za swoim wzrostem i wzrostem nienarodzonego dziecka poprzez Ciąża instrukcje tydzień po tygodniu, To bardzo ekscytujące wiedzieć, jak długi i wysoki jest Twoje dziecko na pewnym etapie lub jakie szczyty osiągnął.

Ponadto dobry przewodnik ciążowy co tydzień będzie miał płodne Porady ciążowe Na wszystkich etapach przyszła mama może zobaczyć, co jest w jej ciele, od pomysłu do narodzin.

Niektórzy przywódcy są w Trymestr ciąży, Inne są w zasadzie cotygodniowym przewodnikiem po ciąży, a dla kobiet, które wolą nadążyć za wszystkimi małymi etapami, obserwowanie ich jest niezwykle przyjemne.

Istnieją również poważne strony, a kobiety mogą być ostrzegane o wszelkiego rodzaju problemach, postępując zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi ciąży. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych porad dotyczących ciąży, które kobieta może znaleźć co tydzień w różnych przewodnikach dotyczących ciąży:

1. Kochaj swój brzuch

Naucz się kochać brzuch podczas tygodni ciąży. Podczas ciąży będziesz odczuwać ból przez wiele miesięcy. Zacznij jednak postrzegać siebie jako kompletną kobietę – piękną kobietę w ciąży.

2. Kup ubrania ciążowe

Bez względu na to, jak duże i brzydkie są niektóre ubrania ciążowe, możesz je zaakceptować. Zasadniczo nie wiesz, jak duże możesz uzyskać, i możesz nie wiedzieć, że te części mogą dać ci komfort później.

3. Naucz się kochać ludzi

Nieznajomi często robią wiele komentarzy i sugestii, które uważają twój żołądek za własność publiczną. Możesz być zirytowany takimi komentarzami i poradami. Ale musisz zrozumieć, że ci ludzie naprawdę mają na myśli coś dobrego, aby ten kamień milowy mógł przynieść wiele szczęśliwych wspomnień w twoim życiu.

4. Znajdź taniego lekarza

Podczas tygodni ciąży doświadczasz wielu wzlotów i upadków, które również wymagają specjalnego wsparcia i zasobów ciążowych. Znajdź kogoś, kto może odpowiedzieć na twoje pytania, pomóc w jak najlepszej dostawie i rozwiać obawy.

5. Nie przejadaj się

Nie myśl, że możesz teraz jeść parami. Przejadanie się oznacza, że ​​oprócz wagi dziecka zyskasz również tłuszcz i trudno będzie go przesuwać. Zalecane jest przestrzeganie właściwego Plan diety ciążowej po konsultacji z renomowanym dietetykiem.

6. Ćwicz regularnie

Jeśli nie ćwiczyłeś przed ciążą, nie jest to idealny czas na rozpoczęcie ćwiczeń. Jednak niektóre ćwiczenia są niezbędne dla ogólnego stanu zdrowia i mogą również pomóc zmniejszyć stres. Kobiety, które trenują nawet w ciąży, mają łatwiejszy poród i szybciej wracają do zdrowia po porodzie. Z łatwością poradzisz sobie z wymagającym niemowlęciem. Spróbuj także biegać w umiarkowanym tempie przez co najmniej 10 do 20 minut dziennie.

7. Sen jest ważny

Podczas ciąży musisz spać co najmniej 8 godzin każdej nocy i drzemać w południe, jeśli możesz. Jeśli masz małe dzieci, spróbuj się zdrzemnąć.

8. Spędzaj czas z innymi kobietami w ciąży

Ilekroć zaczniesz współczuć sobie, znajdziesz inne kobiety w ciąży, które są w trudniejszej sytuacji, aby podnieść na duchu. Odnajdując inne kobiety w ciąży, możesz również podzielić się swoimi regularnymi doświadczeniami z dniami ciąży, co może pomóc w nawiązaniu nowych przyjaźni.

9. Nie martw się poranną chorobą

Poranne mdłości są częstym objawem w miesiącach ciąży. Może się to zdarzyć w dowolnym momencie lub wcale. Na szczęście czasami może nawet dostać się do 2. lub 3. trymestru ciąży.

werdykt

Kiedy jesteś w ciąży, ważne jest, aby słuchać swojego ciała. Pamiętaj, że doświadczenia wszystkich z ciążą nie są podobne. więc postępuj zgodnie z tym, co jest dla Ciebie przydatne, a resztę zignoruj.

[ff id=”7″]