Skip to main content

Ciążowe spa oferuje bezpieczne i relaksujące techniki, których matki mogą spodziewać się w celu złagodzenia dyskomfortu fizycznego i emocjonalnego podczas i po ciąży. Ty i Twoje dziecko będziecie korzystać z zabiegów spa od pierwszego trymestru do powrotu do zdrowia po porodzie. Terapeuci oferują specjalne masaże i zabiegi, aby zharmonizować ciało, umysł i duszę.

Jak bezpieczne są zabiegi spa podczas ciąży?

Niektórzy z was, szczególnie młode matki w ciąży, mogą być bardzo sceptycznie nastawieni do ciążowych zabiegów spa, ale te masaże i zabiegi są całkowicie bezpieczne, jeśli są wykonywane ostrożnie i przez profesjonalnych terapeutów. Jednak przed przystąpieniem do leczenia należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ niektóre ciąże mogą mieć pewne ograniczenia i przed rozpoczęciem leczenia należy poinformować terapeutę o powikłaniach w ciąży.

Usługi i świadczenia dla kobiet w ciąży

Zapobiegaj rozstępom – Rozstępy są częstym schorzeniem związanym z każdą ciążą, gdy ciało matki rośnie w zależności od potrzeb dziecka. Skóra na jej ciele ma tendencję do rozciągania się, co prowadzi do rozstępów. Codzienny masaż od początku ciąży specjalnymi naturalnymi olejkami i bezpiecznymi preparatami, rozstępami, swędzeniem i przebarwieniami skóry można zmniejszyć.

Ulga na opuchnięte stopy – Podczas ciąży, wraz ze wzrostem masy ciała, stopy będą cierpieć i puchnąć. Ale dzięki terapii stóp możesz rozluźnić stopy i sprawić, by wyglądały ładnie, obcinając i pomalując paznokcie w spa dla kobiet w ciąży!

Łagodzi napięcie mięśni – W trakcie ciąży hormony instruują stawy ciała, aby rozciągały się, aby pomieścić dziecko, a mięśnie starają się temu zapobiec. I to napięcie w ciele powoduje ból. Masaż prenatalny łagodzi ten ból, zwiększając przepływ krwi do obszarów takich jak stopy, nogi i plecy.

Leczy przebarwienia skóry – Przebarwienia skóry i trądzik na twarzy są częstą cechą ciąży, ale możesz stworzyć połysk za pomocą zabiegów na twarz i masaży twarzy oferowanych w Ciążowym Spa.

Zabiegi spa po porodzie – Odprężająca sesja jest koniecznością podczas relaksu po pracochłonnym porodzie. Ponieważ twoje ciało jest mocno zużyte, potrzebujesz sesji odmładzającej, aby wykonać naprawy. Masaż gorącymi olejkami i zabiegi aromaterapii są tym, na co zasługujesz, aby przygotować się do macierzyństwa. Masaże w spa są bardzo pomocne, aby przywrócić formę przed ciążą.

Zaprojektuj pakiety dla ciążowych spa dla swoich indywidualnych potrzeb; aby pomóc Ci się zrelaksować, odmłodzić i poczuć cudownie. Pamiętaj – tylko zdrowa i szczęśliwa matka może urodzić zdrowe dziecko.

[ff id=”7″]