Skip to main content

Telewizory zewnętrzne to świetny sposób na urozmaicenie przestrzeni zewnętrznej. Bez względu na to, czy jest to Twój taras, pokład, pawilon, miejsce do siedzenia na zewnątrz lub kabina przy basenie Twojej firmy. Każde miejsce, w którym ludzie zbierają się i spędzają czas na świeżym powietrzu, może korzystać z telewizora na zewnątrz.

Niektóre osoby mogą rozważyć wzięcie telewizora wewnątrz i korzystanie z niego na zewnątrz. Jednym z głównych problemów jest to, że na zewnątrz jest znacznie jaśniejszy niż wewnątrz i że telewizory wewnętrzne nie są tak jasne jak telewizory zewnętrzne, więc może być trudno zobaczyć obraz na ekranie. Po drugie, gwarancja traci ważność, jeśli wyjmiesz telewizor wewnętrzny na zewnątrz. Więc jeśli coś się stanie, musisz kupić inny telewizor.

Z drugiej strony telewizory zewnętrzne są zaprojektowane tak, aby żyć na zewnątrz i wytrzymywać wszystkie zagrożenia związane z przebywaniem na zewnątrz. Obejmuje to deszcz, śnieg, wilgoć, słone powietrze, kurz, owady, mróz i upał. I oczywiście oferują gwarancje, które chronią kupującego, jeśli coś może uszkodzić telewizor.

Jedną z głównych zalet jest bezpieczeństwo. Wiedząc, że telewizor jest w stanie wytrzymać popołudniową burzę lub zimową burzę z 15 stopniami i stopą śniegu. A jeśli coś się stanie, jesteś objęty gwarancją.

Inną opcją, którą ludzie mogą wziąć pod uwagę, jest zakup obudowy telewizora wewnątrz, która by to umożliwiła bezpiecznie używane na zewnątrz. Głównymi problemami byłyby tutaj niewystarczająca jasność telewizora oraz naturalny rozmiar i rozmiar obudowy. Mogą również występować problemy z odblaskiem i odbiciami na obudowie, ponieważ między tobą a telewizorem znajduje się dodatkowa warstwa szkła lub plastiku, co często wpływa na jakość obrazu i ostrość. Dla tych, którzy szukają czystego i nowoczesnego wyglądu, użycie etui nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Telewizory zewnętrzne były kiedyś zbyt grube, ciężkie i brzydkie, ale w ostatnich latach prawdziwe telewizory zewnętrzne przeszły długą drogę, aby przestać wieszać duże pudełka na ścianie. Są to eleganckie inteligentne telewizory 4K, które często wyglądają dokładnie tak, jak telewizor w salonie. Rozmiary wahają się od 22 „do 85”, więc istnieje jeden rozmiar dla każdego stylu, projektu i budżetu. Można je również zawiesić na suficie, umieścić na postumencie, przymocować do mobilnego wózka i oczywiście zamontować na ścianie.

Większość modeli jest również wyposażona w specjalną powłokę dla wszystkich elementów wewnętrznych, dzięki czemu mogą one kontynuować pracę, nawet gdy są mokre. Zapewnia to dodatkową ochronę, dzięki czemu telewizor działa normalnie, nawet po zdjęciu zewnętrznej obudowy i spryskaniu wewnętrznej elektroniki wodą.

Kiedy nadejdzie czas czyszczenia, możesz spryskać stół, krzesła, pokład i telewizor! Prosty i nieskomplikowany, to telewizor zewnętrzny. Upiększ dziś swój obszar zewnętrzny telewizorem zewnętrznym!

[ff id=”1″]