Skip to main content

Co to jest część dzienna na zewnątrz? Prosta odpowiedź jest prosta i bardzo szeroka: może być tym, czego chce właściciel, pod warunkiem, że tak jest na dworze i że spędza dużo czasu życie to. Jakie są twoje życzenia i potrzeby? Jak lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? To są pytania, które pomogą w rozwoju ich Definicja strefy życia na zewnątrz. Z tych powodów moja definicja część dzienna na zewnątrz obejmuje następujące funkcje:

  • umeblowany taras, jadalnia i kuchnia.
  • strefa aktywności z basenem i częścią wypoczynkową.
  • Pięknie zaprojektowany krajobraz i ogród, który wzbogaca atmosferę.

Podobnie jak we wnętrzu domu, najważniejsze elementy salonu na zewnątrz obejmują przede wszystkim kuchnię, jadalnię i część wypoczynkową na tarasie. Gdy pozwala na to pogoda, nasza rodzina lubi gotować, jeść, relaksować się i bawić na świeżym powietrzu. Moja żona i ja chcemy naszych przyjaciół z nami. Nasze trzy nastoletnie dzieci chcą mieć ze sobą przyjaciół. Gotowanie jest zatem ważne i odbywa się przez całą dobę od rana do północy. Dobry grill jest sercem każdej kuchni na zewnątrz, ale dodatkowy palnik lub dwa ułatwiają życie kucharzowi. Duża powierzchnia robocza z blokiem do krojenia lub deską do krojenia może dodatkowo wydłużyć czas gotowania kucharza na zewnątrz. Dostęp do wody, bez względu na to, czy jest to instalacja na zewnątrz, czy tylko podłączenie węża lub dystrybutora wody, to kolejna konieczność. Kolejną ważną cechą jest możliwość utrzymywania chłodu i napojów w lodówce lub w lodówce na lodzie. Dodatkowym bonusem jest dla mnie miejsce do siedzenia, gdzie przyjaciele mogą oglądać i dotrzymywać towarzystwa podczas gotowania. Wszystkie te funkcje powinny być ustawione tak, aby tworzyły sprawny trójkąt roboczy, podobnie jak w pomieszczeniach. Następnie kuchnia powinna mieć łatwy dostęp do jadalni. Stół z miejscami do siedzenia dla grup większych niż tylko najbliższa rodzina to mądry ruch, jeśli pozwala na to miejsce. Dodatkową zaletą byłoby miejsce do przechowywania na zewnątrz naczyń na patio, sztućców i pościeli. Do tego celu można łatwo dostosować skrzynię lub szopę ogrodową. Wreszcie, miejsce do siedzenia, relaksu, czytania, czatowania, a nawet oglądania telewizji, jeśli to możliwe, jest miłym dodatkiem do każdej przestrzeni życiowej na świeżym powietrzu. Wygodne krzesła, sofy, stoliki boczne, szybowiec lub huśtawka, a nawet łóżko dzienne mogą uczynić ten obszar przytulnym i przytulnym. Meble do patio można kupić w różnych stylach i materiałach, aby zaspokoić gusta i preferencje każdego. Wolę cedrowe meble ogrodowe. Ostatecznie celem jest zaprojektowanie przestrzeni życiowej na zewnątrz, tak aby odzwierciedlała komfort i wystrój wnętrz.

Oprócz jedzenia, relaksu i rozrywki na świeżym powietrzu, lubimy także aktywność. Więc moja część dzienna na świeżym powietrzu obejmuje również basen i przestrzeń do innych działań. Istnieją trzy podstawowe typy basenów: w podłodze, na podłodze i nad podłogą. Umywalki podłogowe są zdecydowanie najdroższym wariantem, ale oferują również największy obszar zastosowania i najlepszą estetykę. Basen najlepiej nadaje się do maksymalnej ekspozycji na słońce, co może nie być tak ważne w cieplejszych obszarach, ale na pewno dalej na północ, gdzie lata są nieco krótsze i mniej intensywne. Odpowiednia nawierzchnia wokół basenu jest wymagana dla dobrego przepływu ruchu oraz łatwego czyszczenia i konserwacji. Polecam uwzględnienie dwóch różnych tarasów w projekcie pokładu basenu. Jednym z nich jest otwarta przestrzeń, na której można umieścić leżaki lub Adirondacks. Drugi powinien uciec przed słońcem w formie zadaszonego baru / miejsca do siedzenia lub w formie pagody lub chaty tiki. Zazwyczaj ludzie zostają dłużej przy basenie, jeśli mogą trochę opuścić słońce, nie opuszczając całego obszaru. Jacuzzi lub sauna to również miły dodatek, jeśli nie z innych powodów, ponieważ przez cały rok wyświetlają na tarasie kartę do rysowania. Ponadto, jeśli pozwala na to miejsce, zapewniłbym stosunkowo długi, ale niekoniecznie duży obszar do łapania baseballu lub piłki nożnej, gry w kopanie lub trenowania rzutów piłkarskich, lub rzucania podkową, bocce, kręgli lub tym podobnych. Większość stoczni może pomieścić wszystkie lub przynajmniej niektóre z tych funkcji do pewnego stopnia. Zmniejszenie jest lepsze niż pominięcie. Im więcej opcji jest dostępnych, tym więcej zabawy możesz mieć.

W końcu atmosfera i atmosfera są kluczowe w każdym pomieszczeniu mieszkalnym na zewnątrz. Elementy te można tworzyć za pomocą dobrze zaprojektowanego ogrodu i bezpłatnego kształtowania krajobrazu. Celem jest ustawienie nastroju dla każdej aktywności, czy to na imprezach przy basenie, przyjęciach, grillach po południu, czy spokojnym rodzinnym przyjęciu. Największym komplementem jest to, że goście mają wrażenie, jakby odwiedzali ośrodek. Projektując krajobraz i ogród, należy pamiętać o jasnym temacie. Niektóre wspólne tematy to tropikalny raj, pustynna oaza, rekolekcje w północnych lasach, angielski wiejski ogród, symetryczna inspiracja Zen lub eklektyczna mieszanka elementów ogrodowych pochodzących z różnych tematów. Wolę tropikalny motyw, ale z kilkoma elementami, które zostały przyjęte dla innych przez ten efekt. Średniej wielkości drzewa i krzewy, takie jak japońskie klony, sumaki tygrysie oko, magnolia, dereń i dymne krzewy oferują bardzo bujne, wielokolorowe tło dla każdego środowiska. Wysokie trawy ozdobne mogą zapewnić skuteczną ochronę prywatności i naśladować rodzaj bambusowego wyglądu lasu. Dziwna soczysta roślina dodaje pustynnej jakości; Na przykład jukasy będą rosły wszędzie. Miód, krzew winny, róże pnące, bugenwilli (w cieplejszym klimacie) lub zwykły bluszcz można uprawiać na ogrodzeniu lub innych elementach ogrodowych, takich jak krata, altana lub pagoda. Jeśli pozwala na to miejsce, dodaj ławkę ogrodową lub huśtawkę na ścieżce. Następnie jestem wielkim fanem kamienia naturalnego i rocka. Rzeka Rock stanowi doskonałą granicę wokół pokładu basenu i tarasu i może być zaprojektowana jako skalista plaża lub suche koryto rzeki. Układając kamieniołomy, wokół basenu lub tarasu można stworzyć różne łóżka ogrodowe. Większe skały i głazy zawsze przyciągają wzrok. Niezależnie od wybranego stylu należy wziąć pod uwagę kilka czynników: dostępną przestrzeń (nie przepełniaj – pamiętaj: mniej znaczy więcej), pozycję i ruch słońca, średnie opady deszczu i łatwość nawadniania w razie potrzeby i oczywiście koszt.

Podsumowując, moja definicja strefy życia na zewnątrz jest prosta: moja definicja , Odzwierciedla moją osobowość i mój gust. Spełnia życzenia i potrzeby mojej rodziny oraz sposób, w jaki chcemy spędzać czas na świeżym powietrzu. Zimą możesz zarezerwować miejsce na ognisko lub lodowisko. Zrób swój salon na zewnątrz, co chcesz. Mam tylko nadzieję, że moje poglądy stanowiły punkt wyjścia.

[ff id=”1″]