Skip to main content

Wielu freelancerów ma pytania dotyczące SEO. Co to jest SEO Copywriting? Co pisze SEO? W tym artykule szczegółowo wyjaśniono, co to jest. I jak zarabiać pieniądze jako niezależny pisarz.

Co to jest SEO?

SEO to skrót od „optymalizacji pod kątem wyszukiwarek”. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek polega na robieniu pewnych czynności w witrynie w celu przyciągnięcia większej liczby odwiedzających, a tym samym zwiększenia sprzedaży online i ruchu danych.

Jakie są niektóre z tych „rzeczy”?

Jest ich wiele, ale tutaj omówimy, czym są niezależni pisarze. Oznacza to, że tekst jest napisany w określony sposób, aby internauci (tj. Internauci) mogli wylądować na określonej stronie internetowej.

Co to jest SEO w stosunku do niezależnych pisarzy?

Niezależni pisarze muszą radzić sobie ze słowami kluczowymi. Co to są słowa kluczowe? Słowa kluczowe to słowa i wyrażenia, które internauci wpisują podczas wyszukiwania rzeczy w Internecie.

Załóżmy na przykład, że jesteś zainteresowany rozpoczęciem działalności związanej z oczyszczaniem dostępu do rynku. Możesz nie wiedzieć nic poza tym, że wykluczenia są obecnie w wiadomościach i jesteś zainteresowany rozpoczęciem tego rodzaju działalności.

Logujesz się więc w swojej preferowanej wyszukiwarce (np. Google, Yahoo! MSN itp.) I wpisujesz słowa kluczowe „firma zajmująca się wykluczeniem” lub „firma zajmująca się wykluczeniem” lub „firma zajmująca się wykluczeniem” lub inną odpowiednią frazę kluczową.

Uwaga: Podczas wpisywania słów w wyszukiwarce w celu znalezienia czegoś w Internecie, słowa, które wpisujesz, nazywane są słowem kluczowym (jedno słowo) lub frazą słowa kluczowego (dwa lub więcej słów z przecinkami pomiędzy nimi).

Jak firmy docierają na szczyt wyników wyszukiwania

Gdy wpiszesz te słowa i naciśniesz ENTER, pojawi się kilka stron internetowych i zaczniesz surfować (tj. Klikniesz wyniki) i sprawdzisz strony internetowe, aby zobaczyć, czy zawierają one potrzebne informacje.

Wyświetlane strony internetowe to wyniki, które wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo, MSN itp. Uważają za najbardziej odpowiednie dla wprowadzonego słowa kluczowego (znanego również jako hasło wyszukiwania). Firmy płacą dużo pieniędzy, aby znaleźć się na pierwszych dwóch lub trzech stronach wyników wyszukiwania zwracanych przez wyszukiwarki.

Dlaczego copywriterzy SEO są poszukiwani i jak zarabiają pieniądze

Jednym ze sposobów, w jaki pojawiają się na pierwszych dwóch lub trzech stronach wyników, jest umieszczenie odpowiedniego tekstu zawierającego odpowiednie frazy kluczowe. I tutaj możesz zarobić dużo pieniędzy jako copywriter SEO. Piszą tekst, że ich strona internetowa musi pojawić się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Często firmy po prostu podają Ci serię fraz kluczowych i pozwalają ci napisać, co chcesz – o ile ma określoną długość (zwykle 300-500 słów).

Jest wielu niezależnych pisarzy – setki tysięcy, jeśli nie kilka milionów. ALE tylko niewielka mniejszość wie, czym jest SEO i jak pisać tego typu kopie. I dlatego są tak bardzo poszukiwane.

Copywriterzy SEO mają umiejętność poszukiwania. A ponieważ coraz więcej firm wykorzystuje coraz więcej swojego budżetu reklamowego na marketing internetowy, zapotrzebowanie na ich umiejętności jest jeszcze większe.

W artykule SearcheEngineWatch Copywriter SEO: Wordsmithing w sieciWilliam Flaiz podkreśla znaczenie copywriter SEO. Pisze:

„Rola pisarza agencji w agencji jest wyjątkowa, ponieważ … autor nagle musi zoptymalizować komunikaty prasowe, tworzyć artykuły do ​​wiadomości społecznościowych, monitorować komunikację w sieciach społecznościowych i opracowywać treści wiki … silnego pisarza SEO można dostosować a ci wyjątkowi ludzie szybko stali się podstawą wielu działań SEO. Jeśli treść jest królem, są [SEO copywriters] są króla. „

I dlatego copywriterzy SEO mogą pobierać opłaty za swoje usługi. Jeśli szukasz sposobu na rozpoczęcie lub maksymalizację dochodów jako niezależny pisarz online, SEO copywriting jest dla Ciebie.

[ff id=”5″]