Skip to main content

Wielu producentów implantów dentystycznych stara się dostarczać produkty wysokiej jakości, takie jak bioimplanty alfa. Są one dostępne w różnych długościach i średnicach i mogą być idealnie przymocowane do każdego rodzaju kości szczęki. Można je łatwo zintegrować z ustami i odzyskać mniej czasu. Kiedy dołączą młodsi dentyści Kursy dyplomowe zgodnie z BDSOtrzymasz szkolenie, które wpływa na system bioimplantacji alfa.

Materiały do ​​bioimplantów alfa

Tytan jest biokompatybilnym materiałem, który może być stosowany w ludzkim ciele. Bioimplanty alfa są wykonane z czystego tytanu. Implanty te są wytwarzane przy użyciu biotechnologii alfa, co pomaga utrzymać jakość implantów, które spełniają międzynarodowe standardy i są wyjątkowo trwałe. Pacjenci otrzymują dożywotnią gwarancję, że możesz natychmiast zmienić bioimplanty alfa, jeśli okaże się, że implanty wymagają wymiany z powodu wady, złamania lub zanieczyszczenia. Bioimplanty Alpha są długotrwałym zamiennikiem, jeśli ząb jest uszkodzony, złamany lub utracony. Kiedy dołączysz Dr. Kursy BhutaniZostaniesz przeszkolony w zakresie doboru odpowiednich implantów dentystycznych zgodnie z wymaganiami pacjenta.

Zalety bioimplantów alfa

Kiedy dentysta leczy implanty dentystyczne, potrzebuje dokładnego zrozumienia osteointegracji. Osseointegracja jest ważną częścią, gdy dentyści oferują leczenie, i jest idealnym połączeniem implantów dentystycznych z kościami szczękowymi i tkankami otaczającego obszaru utraty zęba, a ponadto jego powierzchnia jest ważna, gdy dentysta leczy implanty dentystyczne. Bioimplanty Alpha wykorzystują najnowszą technologię NanoTecTM, ​​która pomaga zmniejszyć potencjalne ryzyko i skrócić czas gojenia.

Producenci tego systemu implantów stosują swoją specjalną metodę do obróbki powierzchni metalowej na bazie tytanu implantów dentystycznych w celu zwiększenia ich mikroporowatości. Wreszcie, proces piaskowania jest stosowany do pogłębiania równomiernych porów, a korzystne jest zwiększenie obszaru kontaktu między metalową powierzchnią implantów a szczękami. W rezultacie poprawia się stabilność implantów, a także szybkość akrecji komórek kości szczęki i implantów.

Zasadniczo mają one stożkowy kształt. Korzystne jest przypominanie dachu żywego zęba i pomaga równomiernie rozłożyć obciążenie związane z żuciem z implantów do kości. Sterylność implantów jest również ważna dla zapewnienia dokładnego leczenia. Bioimplanty Alpha są czyste i wolne od zanieczyszczeń i pyłu.

[ff id=”7″]