Skip to main content

Lokalne SEO to bardzo skuteczna forma lokalnego marketingu online. Możesz zareklamować swoją firmę klientom na stronie, kiedy tylko tego potrzebują. Lokalna optymalizacja wyszukiwarek wykorzystuje katalogi Google i korporacyjne, a także żółte strony. Miliony użytkowników codziennie sprawdzają te katalogi, aby znaleźć lokalne firmy w swojej okolicy.

Lokalne SEO nie jest jak wrzucanie ulotek do skrzynek pocztowych ludzi lub umieszczanie reklam w lokalnych gazetach, które mogą lub nie mogą być widoczne dla osób zainteresowanych twoim produktem lub usługą. Dzięki lokalnemu SEO możesz docierać do klientów, kiedy tylko ich potrzebują i są gotowi dokonać zakupu.

Oto kilka kluczowych czynników, które pokazują, że lokalne usługi SEO mogą pomóc Ci przyciągnąć nowych klientów i rozwinąć działalność.

1. Lokalni klienci przełączają się przez Internet, aby znaleźć firmy w swoim regionie: świat stał się mobilny, a około 65-70% ludzi korzysta z Internetu w celu znalezienia usługi w swoim regionie. Tylko 35-30% osób korzysta z papierowych katalogów w celu znalezienia informacji.

2. Szybki i skoncentrowany: używaj lokalnie SEO Katalogi online pozwalają łączyć się z potencjalnym klientem wtedy, gdy faktycznie go potrzebuje. Nie ma lepszego czasu na skontaktowanie się z klientem, gdy faktycznie go potrzebuje.

3. Wzrost wśród użytkowników telefonów komórkowych: Coraz więcej lokalnych klientów korzysta ze swoich telefonów komórkowych, aby dowiedzieć się o lokalnej firmie podczas spaceru. miejscowy SEO Usługi marketingowe obejmują zarówno użytkowników mobilnych, jak i stacjonarnych, więc nigdy nie przegapisz potencjalnych klientów.

4. Zwiększony wskaźnik ROI: Marketing w lokalnym katalogu ma większą liczbę konwersji niż inne. W przeciwieństwie do innych mediów reklamowych zapewnia to niski poziom odpadów. To świadczy o tym lokalne SEO jest zarówno wydajny, jak i niedrogi.

5. Szansa wyprzedzenia konkurencji: wiele lokalnych firm nie ma listy online dla swojej firmy. Tylko 10% firm umieściło w Google. Tutaj możesz kontynuować, zanim konkurenci się zwiększą i zyskasz większą konkurencję.

6. Wiele katalogów online jest na razie za darmo: Możesz ubiegać się o swój wpis w katalogach online Google Maps , Jest to obecnie darmowa reklama dla Twojej firmy, ale może nie być wieczna.

7. Gazety lokalne gwałtownie spadają: niewiele osób czyta lokalne gazety. Powodem tego ogromnego spadku jest to, że ludzie zwracają się do Internetu w celu uzyskania lokalnych wiadomości i znalezienia lokalnego biznesu i usług.

8. Wysokie zaufanie do raportów biznesowych online: komunikacja pantoflowa jest ważnym czynnikiem sukcesu lokalnych firm. Pozwól swoim potencjalnym klientom sprawdzić Twoją firmę online i pozyskać setki nowych klientów.

Czynniki te są teraz silne i staną się silniejsze i ważniejsze w przyszłości. Nadszedł czas, aby skorzystać z lokalnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i rozwinąć swoją działalność, zanim dotrą do niej konkurenci.

[ff id=”5″]