Skip to main content

Czy w tym świecie fast foodów, telewizji na żądanie, natychmiastowych fakturowania w Internecie i pigułki, która dba o wszystko, co sprawia, że ​​jesteś chory, ciąża Lisa Olson jest w stanie wytrzymać szum? Czy naprawdę będziesz zadowolony z informacji zawartych w tej książce i czy metody będą działać, aby nadążyć za twoim życiem w szaleństwie?

Omówię niektóre z najważniejszych cudów ciążowych, którymi możesz się zająć lub nie, w tym: 5-pinowe podejście Lisy Olson i dlaczego różni się od wielu innych; 3 miesiące otrzymanych porad i dlaczego powinno to być dla Ciebie tak ważne oraz jak skuteczne są te metody.

Skuteczność – Ogólna skuteczność metod w Ciąży Cudu była w 100% skuteczna, gdy Lisa Olson po raz pierwszy je przetestowała. Oczywiście, przetestowała ją na sobie i zaszła w ciążę dwa razy po 14 latach prób … i w wieku 43 lat, kiedy większość lekarzy uważała kobietę za „wysokie ryzyko” … i kiedy większość kobiet zrezygnowała.

Pierwszy test Lisa Olson jej metod, który ostatecznie stał się książką „Cud ciąży”, został przeprowadzony na grupie 35 kobiet w wieku od 28 do 47 lat, które cierpiały na różne problemy, które uniemożliwiały im zajście w ciążę, w tym niektóre, które są niejasno określane przez współczesną medycynę jako „niewyjaśniona bezpłodność”. Jej wyniki w grupie testowej wykazały, że około 80% jej grupy 35 uczestników zaszło w ciążę w ciągu trzech miesięcy … niektóre wcześniej.

5-etapowe podejście – metody cudu ciążowego Lisy Olson to nie tylko dieta do naśladowania lub lista pokarmów, których należy unikać. „Metoda” jest w rzeczywistości pięciostopniowym podejściem, które ma na celu rozwiązanie podstawowych problemów, które uniemożliwiły zajście w ciążę. Integruje tradycyjną medycynę chińską w sposób holistyczny, który był stosowany niezwykle skutecznie od stuleci w historii.

Ilość informacji w tej 240-stronicowej książce powinna wystarczyć, aby powiedzieć, że Lisa Olson nie odmówiła podzielenia się z Tobą całą swoją wiedzą i wieloletnimi badaniami. To nie jest broszura ani streszczenie książki o tym, jak zajść w ciążę. Jest to nagromadzenie niektórych metod, które obecnie są prawie zagubioną nauką … metod, które zostały odepchnięte na bok przez współczesną medycynę. Ale czy są skuteczne? Założę się, że to ty? W rzeczywistości wiele z tych metod jest ponownie akceptowanych, a niektóre z nich były stosowane tylko przez kliniki niepłodności i specjalistów w zeszłym roku.

Więc jeśli szukasz „prostego” sposobu na łatwe zajście w ciążę, może nie być to dla Ciebie. To nie jest lekarstwo na pigułki niepłodności. To ponad 240 stron informacji, które pomogą ci zajść w ciążę poprzez całościowe rozwiązanie podstawowych problemów. Czy to jest skuteczne? Tak. Czy to jest potężne? Tak. Czy to jest szybkie? W wielu przypadkach odpowiedź brzmi tak, jak czytałeś powyżej. Ale czy musisz coś robić i wprowadzać zmiany? Tak.

3 miesiące porady – wraz z pomocnymi poradami, wskazówkami i instrukcjami w cudu ciążowym Lisy Olson otrzymasz od autora 3-miesięczne porady. Oznacza to, że masz dostęp do Lisa Olson, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych szczegółowych wskazówek na temat konkretnych okoliczności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki wskaźnik skuteczności te metody wykazały dla par z twoim konkretnym problemem, możesz dowiedzieć się bezpośrednio od osoby, która by się dowiedziała. To powinno pomóc ci iść naprzód z ogromną dozą zaufania, aby wiedzieć dokładnie, co działało dla par w twoich konkretnych okolicznościach.

Ogólnie rzecz biorąc, musimy przyznać, że biorąc pod uwagę ilość informacji, przegląd i skuteczność metod znalezionych w cudu ciążowym Lisy Olson oraz autorach, którzy ją osobiście wspierają, uważamy, że należy to uznać za prawdopodobną ścieżkę przeglądu czy masz bezpłodność. Co więcej, wiele z tych metod było używanych od stuleci i należy zgodzić się, że Lisa Olson ma coś wspólnego ze swoją książką, Ciąża cudem.

[ff id=”7″]