Skip to main content

W dzisiejszych czasach pomysły biznesowe wydają się pochodzić z drewna. Trudno jednak odróżnić jeden dobry pomysł od drugiego. jedna firma z drugiej. Jeśli widziałeś MLM, widziałeś to wszystko, prawda? Niezupełnie Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni dla siebie.

Chociaż mogą mieć podobieństwa (oczywiście renomowane firmy prywatne). Większość konkurencyjnych firm rozdziela się na niszowych rynkach, a także w efektywnych lub nieefektywnych stylach szkolenia. OSTRZEŻENIE: Jako nowicjusz w tym cybernetycznym świecie pełnym możliwości, nie powinieneś wpaść w pułapkę szumu. Istnieją pewne zasady przedmeczowe, których chcesz przestrzegać, aby wyróżnić się na tle konkurencji i wygrać turniej Big Ticket. To jest wolność finansowa! Pomyśl o tym … Gdyby opcja była na miejscu, czy LeBron James wybrałby mroźne miasto Cleveland, aby rozpocząć karierę w zespole z Dwayne Wade w pięknym Miami? Nie wydaje mi się! To nie byłby dobry pomysł na biznes. Wybór odpowiedniej niszy, którą lubisz, jest równie ważny, jak praca ze sprawdzonym składem, który poprowadziłby cię na drodze do zdobycia mistrzostwa. Lub w tym przypadku wolność finansowa!

rynek

Rozważając pomysł na biznes, który obejmuje sprzedaż produktów i / lub usług, należy wcześniej upewnić się, że istnieje rynek. Nie bój się przeciwnych emulatorów. Zamiast tego traktuj ich jak odległych przyjaciół, z którymi masz wiele wspólnego. Ucz się od nich i podejmuj konkurencję, ponieważ są wskaźnikiem, że poszukiwana szansa biznesowa jest pożądana. „Pisanie na ścianie”, jeśli chcesz. Zapewnia to, że Twoje produkty / usługi są łatwo akceptowalne na tym konkretnym rynku niszowym. Co oznacza, że ​​jesteś na dobrej drodze!

pasja

Wybierając produkt / usługę / rynek, wybierz coś, co może Cię zainspirować. To ożywi cię w trudnych pierwszych dniach, jakie KAŻDY odnoszący sukcesy marketer internetowy ma i przetrwa. W ten sposób pozostaniesz w grze, gdy niektórzy z was wolą siedzieć na ławce z wyczerpaniem, frustracją itp. Gdybym nie zastosował się do tej rady, nie miałbym pojęcia, gdzie jestem dzisiaj. Jedno jest pewnie pewne … mój biznes marketingu internetowego byłby w ruinie. Zamiast tego poprawiłem i pokonałem przeszkody i nie mogę być szczęśliwszy, że zastosowałem się do tej rady. Powiedziawszy to, mój przyjacielu, wybierz sklep w twoim kraju, który jest twoim prawdziwym odzwierciedleniem, a twój sukces podąży za tobą jak cień w słońcu Miami!

planowanie

Rzeczywiście, szanse na nieszczęście lub awarię są większe, gdy firma jest na wczesnym etapie. Dobre pomysły biznesowe wraz z solidnymi biznesplanami mogą więc być bardzo owocne. Biznesplan niekoniecznie musi być przestrzegany. Posiadanie przeglądu i zapisanie go na papierze może być czynnikiem decydującym o długowieczności w tej branży. Wykorzystanie taktu z pewnością zmieni cię w ciemnego konia. Nieoczekiwany, ale wciąż zwycięzca. Prawdziwa historia Kopciuszka.

obsługa klienta

Jak każda firma, w tym domowa, ta z pewnością będzie się dobrze rozwijać dzięki dobrej obsłudze klienta. Obsługa klienta jest bezpośrednim odzwierciedleniem Twojej firmy, a ostatecznie Twojej osoby. Twoi klienci opierają swoje wstępne opinie wyłącznie na tym, jak dobrze pracownicy komunikują się z nimi / komunikują się z nimi. Zadowolenie klienta jest koniecznością!

[ff id=”2″]