Skip to main content

Napalone kozie zioło (znany również jako Epimedium lub Epimedium grandiflorum) to tradycyjne chińskie zioło stosowane w celu poprawy męskiej płodności. Według legendy ma swoją nazwę po tym, jak kozioł zauważył, że jego kozy zakochały się po zażyciu zioła. Od tego czasu wykazano taki sam wpływ na mężczyzn, ale ma również kilka innych zastosowań (w tym poprawę zdrowia sercowo-naczyniowego, funkcji nerek, stawów i wątroby, a także zaburzeń pleców). Chociaż wszystkie te zastosowania są korzystne, chwast kozi jest częściej stosowany w leczeniu niskiego libido, zaburzeń erekcji, niepłodności, przedwczesnego wytrysku i częstego oddawania moczu.

Chwast kozi działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do narządów rozrodczych, zwiększając w ten sposób pobudzenie i zmniejszając ryzyko infekcji. Wzrost pobudzenia prawdopodobnie występuje, ponieważ funkcja i wrażliwość męskiego narządu poprawia się wraz ze wzrostem przepływu krwi. Ten wzrost przepływu krwi obniża również ciśnienie krwi, co ma pozytywny wpływ na zdrowie serca. W środowiskach badawczych 60% zdrowych mężczyzn zgłosiło wzrost przyjemności seksualnej, a 45% mężczyzn, którzy już zażyli Viagrę, miało takie same wyniki. U myszy wykazano, że epimedium znacznie zwiększa testosteron i za każdym razem, gdy testosteron jest zwiększany, generalnie zwiększa się również produkcja nasienia. Niektórzy mężczyźni zaczęli brać to tradycyjne chińskie zioło niepłodności jako środek wzmacniający mięśnie (ze względu na jego wpływ na testosteron), ale epimedium nie zostało udowodnione jako skuteczne. Jednak wpływ na narządy rozrodcze wykazano w szeroko zakrojonych badaniach z pierwszej ręki i certyfikatach. Wielu mężczyzn zgłasza wzrost funkcji seksualnych podczas przyjmowania koziego zioła.

Epimedium Grandiflorum ma bardzo mało skutków ubocznych i wydaje się być cudownym naturalnym zamiennikiem często przepisywanej Viagry. Wiele mieszanek męskiej płodności zawiera zioła kozie, a także inne zioła niepłodności. Kupując trawkę z rogami kozimi, upewnij się, że zawiera 10% icarrin. Przyjmowanie od 250 mg do 500 mg dziennie jest standardem, a zioła kozie zwykle należy przyjmować z posiłkiem na dwie godziny przed oczekiwaną aktywnością seksualną.

Horny Goat Weed to zioło płodności, które służy jako skuteczny zamiennik Viagry i innych opcji farmaceutycznych. Jest to naturalny i bezpieczny sposób na poprawę męskiej płodności i funkcji seksualnych, a badania wykazały, że robi to, co twierdzi. Jeśli zmagasz się z męską niepłodnością, zioła kozie są prawdopodobnie rozwiązaniem, którego szukałeś.

[ff id=”7″]