Skip to main content

Być może zostałeś właśnie zwolniony z pracy lub po prostu zmęczony pracą, aby ktoś inny się wzbogacił. Bez względu na powód, być może odkryłeś szansę na biznes w domu, taką jak Juice Plus. Prawdopodobnie szukasz sposobu i zastanawiasz się, czy naprawdę możesz zarabiać dzięki Juice Plus? Czy Juice Plus to w ogóle świetny produkt? Jak zarabiać dzięki Juice Plus? Jak daleko naprawdę możesz z tym pójść? To są dobre pytania i mam nadzieję, że pomogą ci lepiej zrozumieć tę okazję.

Co to jest Juice Plus?
Po pierwsze: nie jestem dystrybutorem Juice Plus, ale ja i moja rodzina używamy tego produktu. Juice Plus udaje, że jest twoim wybawcą, jeśli nie znosisz jedzenia warzyw! Każda porcja zawiera 17 owoców i warzyw, które powinieneś jeść codziennie. Czy produkt jest dobry? Tak mi się wydaje. Mój 3-letni syn nie był chory od czasu używania produktu prawie dziewięć miesięcy temu. Czuję się świetnie Ale nie wierz mi na słowo. Jeśli używasz tej opcji jako firmy, najpierw wypróbuj produkt. Nie byłbyś namiętnym sprzedawcą i chciałbyś promować swoją firmę, gdybyś nienawidził tego produktu, prawda?

Jak zarabiasz sprzedając Juice Plus?
Czy możesz zarabiać na sprzedaży Juice Plus jako prywatnej firmy? Ich model biznesowy wykorzystuje podejście marketingu wielopoziomowego (MLM) z detalistami do sprzedaży swoich produktów. MLM można najlepiej opisać jako piramidę. – czekaj! To piramida? – W skrócie tak. Ale firmy, szkoły, wojsko, wszystkie to piramidy! Na szczycie jest Twój CEO, następnie wyżsi kierownictwo, pracownicy, poniżej zakontraktowana pomoc, czyli ekipa sprzątająca, która przychodzi co tydzień. Zasadniczo sprzedajesz produkty konsumentowi, ale także sprzedajesz możliwości biznesowe w domu. Z każdego sprzedawanego produktu możesz uzyskać zysk detaliczny w wysokości 20 USD za pudełko. Robią to co miesiąc, jeśli co miesiąc zamawiają nowe. Za każdego nowego dystrybutora, który dodasz do swojego zespołu, otrzymasz premię, a nawet procent sprzedaży. Doprowadzasz ludzi pod siebie i zarabiasz pieniądze itp.

Czy uważam, że Juice Plus to legalny biznes dla osób fizycznych? Tak. Jeśli podoba Ci się pomysł tradycyjnej firmy MLM, ta okazja może być dla Ciebie. Ale czy wiesz, że zbudowanie zespołu i bazy klientów zajmuje trochę czasu? Jeśli zdobędziesz szczyt, możesz naprawdę zarobić dużo pieniędzy! Musisz ciężko pracować, codziennie rozmawiać z wieloma ludźmi, ale co najważniejsze, chcesz opanować marketing atrakcji, który nie jest tradycyjnym stylem, w którym trenuje Cię Juice Plus. Chcesz, aby ludzie znaleźli Ciebie i Twoją szansę biznesową. Naucz się pisać i blogować artykuły. Zostań wielkim sprzedawcą mediów społecznościowych. Bądź ekspertem w swojej branży! Po opanowaniu sztuki marketingu atrakcji możesz sprzedawać i promować dowolne okazje biznesowe w domu. Znajdź okazję, która pomoże Ci opanować techniki internetowe, aby zostać ściganym.

[ff id=”2″]