Skip to main content

Czy jesteś w momencie, w którym zastanawiasz się, czy kremy kolagenowe nadal działają? A może zastanawiasz się, czy powinieneś go zdobyć, ale nie jesteś pewien, czy jest on skuteczny, czy nie? W każdym razie ten artykuł pomoże ci, ponieważ pokazuje, jak krem ​​kolagenowy powinien być zaprojektowany, aby zachować młodość skóry.

Aby przedłużyć proces starzenia się skóry, należy jej nie tylko codziennie nawilżać. W twoim ciele znajdują się rzeczy, które są poza twoją kontrolą i które zmuszają naturalny proces starzenia się do działania. Są jednak rzeczy, które możemy zrobić, aby spowolnić ten proces lub przynajmniej zminimalizować jego wpływ.

Jedną z rzeczy, które możemy zrobić, jest stosowanie kremów kolagenowych, które pomagają promować ciągłą produkcję białek kolagenowych. Z wiekiem szybkość, z jaką nasze ciała wytwarzają więcej tego białka, powoli maleje. W rezultacie nasza skóra staje się mniej jędrna i elastyczna, co znacznie ułatwia tworzenie cienkich linii, zmarszczek, a nawet wiotczenie skóry.

Należy zauważyć, że powiedziałem, że krem ​​kolagenowy powinien promować lub stymulować ciągłą produkcję białka kolagenowego. Jest to w przeciwieństwie do miejscowych zabiegów, które faktycznie zawierają te białka jako składnik.

Oczywiście tego rodzaju produkty mogą brzmieć jak rozwiązanie, które pomogłoby zwiększyć liczbę tych białek w skórze, ale tak naprawdę nie jest. Jest tak, ponieważ te cząsteczki białka są zbyt duże, aby przenikać przez naskórek lub zewnętrzną warstwę skóry.

Zamiast tego uważaj na takie składniki, jak kremy kolagenowe, takie jak CynergyTK ™, łatwo dostępna odmiana keratynowa wykonana z wełny nowozelandzkich owiec. Co ważniejsze niż źródło, w którym się znajduje, w rzeczywistości promuje wyższy poziom produkcji kolagenu. W ten sposób skóra pozostaje znacznie bardziej napięta z wiekiem, dzięki czemu w późniejszych latach można uniknąć zmarszczek i innych niepożądanych oznak starzenia.

Aby odpowiedzieć na pytanie: czy działają kremy kolagenowe? Odpowiedź brzmi TAK, jeśli zawierają składniki stymulujące naturalną produkcję kolagenu. Zrób sobie przysługę i trzymaj się z dala od produktów, które zawierają kolagen jako rzeczywisty składnik, ponieważ to po prostu nie pomaga zwiększyć ilości samego białka w skórze.

[ff id=”7″]