Skip to main content

Z wiekiem składniki skóry, które promują zdrową strukturę tkanki skórnej, nagle znikają. Proces starzenia sprzyja zmniejszeniu produkcji niezbędnych składników skóry. W rezultacie występują liczne problemy skórne, np. B. opadające powieki.

Chociaż procedury kosmetyczne podnoszenia oczu są dziś powszechne, wiele osób wciąż szuka bardziej naturalnych sposobów rozwiązania tego problemu. Pytanie brzmi: czy naturalne zabiegi naprawdę działają podczas podnoszenia opadających powiek?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów w branży do pielęgnacji skóry, naprawdę możesz tylko stwierdzić, kiedy korzystasz z zabiegu. Nie mamy takiego samego doświadczenia z naturalnymi zabiegami. Niektórzy są zadowoleni z wyników, inni nie. Chodzi tylko o znalezienie odpowiedniego leczenia, które naprawdę może naprawić podstawową przyczynę problemu.

Luźne powieki są spowodowane głównie utratą kolagenu. Jednak twoje ciało powinno być w stanie ponownie wytwarzać kolagen, aby przywrócić młodzieńczą strukturę skóry. Aby to zrobić, musisz wypróbować następujące naturalne wskazówki:

1. Wiele osób używa surowicy peptydowej z miedzi. Peptydy miedzi pomagają organizmowi wytwarzać kolagen. Dla wielu osób zaskakuje fakt, że miedź jest trzecim najczęściej występującym minerałem w organizmie. Niestety od tego momentu leczenie to jest dostępne tylko w postaci miejscowych rozwiązań. Jeśli chcesz zwiększyć zawartość miedzi w swoim ciele, możesz jeść więcej produktów bogatych w miedź, takich jak zielone liściaste warzywa i rośliny strączkowe.

2. Musisz także usunąć szkodliwe toksyny i inne elementy, które mogą przyspieszyć proces starzenia się skóry. Użyj torebek z zieloną herbatą jako dodatkowego zabiegu pielęgnacyjnego do pielęgnacji skóry. Namocz torebki w zimnej wodzie. Gdy torebki z herbatą są mokre, umieść je na oczach. Zielona herbata może przyspieszyć metabolizm, dzięki czemu twoje ciało może lepiej wykorzystać białka. Może to również wyeliminować szkodliwe wolne rodniki, które wpływają na funkcje komórek.

3. Spróbuj pić dodatki do ekstraktu z pestek winogron. Według badań jest to najlepsze leczenie dla osób, które często cierpią z powodu zmęczenia oczu. Jak zapewne wiesz, zmęczenie oczu może z łatwością wpływać na funkcje oka i otaczającej skóry. Ten suplement może pomóc wzmocnić tkankę skóry właściwej.

4. Użyj kremu pod oczy. To może być twój najlepszy strzał podczas podnoszenia opadających powiek. Poszukaj kremu do oczu z Eyeliss, CynergyTK i Babassu. Eyeliss nasyca skórę właściwą naturalnymi peptydami. Naturalne peptydy pomagają w produkcji kolagenu.

CynergyTK to składnik wykonany z owczej wełny. Zawiera znaczną ilość funkcjonalnej keratyny. Keratyna to rodzaj białka niezbędnego do produkcji kolagenu. Babassu może stworzyć ochronną tarczę na powierzchni twojej skóry. Pomoże to odeprzeć szkodliwe toksyny, które mogą osłabić tkankę skórną.

[ff id=”7″]