Skip to main content

Objawy ciąży są obecne, ale nie jesteś w 100% pewien, że jesteś w ciąży, nawet jeśli wynik testu ciążowego był pozytywny. Dla bezpieczeństwa potrzebujesz pomocy lekarza. Nie powinieneś bać się wizyty u lekarza, jeśli właśnie dlatego próbujesz samodzielnie zidentyfikować objawy. W ciąży nie można uniknąć wizyty u lekarza. W pewnym momencie potrzebujesz jego pomocy.

Czy jesteś podekscytowany, gdy dowiedziałeś się, że jesteś w ciąży? A czemu byś nie był? To świetny czas dla każdej kobiety, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jednak w przypadku pierwszego dziecka i całej ciąży niektóre kobiety mają tendencję do niepokoju i strachu. Jest tak, ponieważ nie wiedzą, czego się spodziewać w ciągu następnych dziewięciu miesięcy przed porodem.

Po pierwsze, nie panikujmy. Pamiętaj, że spodziewasz się dziecka. Dlatego niepotrzebny stres nie jest dobrą rzeczą. Nie ma się czym martwić ani się bać. Podczas ciąży będziesz monitorowany przez lekarza lub położną od pierwszego dnia. Jeśli masz jakieś pytania, poproś przełożonego o odpowiedzi.

Czy chciałbyś wiedzieć, czy jesteś ojcem? Sprawdź listę objawów ciąży poniżej.

Uwaga: nie wszystkie kobiety są takie same podczas ciąży, a objawy mogą być inne.

pierwszy Kobiety często kojarzą ciążę z brakującym okresem. Tak, to typowy znak, ale istnieją inne powody, dla których biegnie cykl menstruacyjny. Jeśli miesiączka się zmieniła, a twój okres nie nadszedł, nie złość się, powoduje stres i nie jest zdrowy. Pamiętaj, że pierwsze kilka miesięcy ma kluczowe znaczenie. Więc unikaj kłopotów.

drugi Poranne mdłości. Kolejny typowy objaw wczesnej ciąży. Wymioty mogą wystąpić o każdej porze dnia, ale kobiety częściej wymiotują z samego rana.

trzeci Delikatne piersi są nieuniknione, ponieważ stają się większe. Oprócz bólu na zewnątrz każdej piersi może pojawić się mrowienie z widocznymi żyłami. Sutki mogą ciemnieć i być jędrniejsze

4-ci Chęć oddania moczu jest czymś, z czym trzeba sobie poradzić, ponieważ jest to częsty objaw.

5-cia Zaparcia występują z powodu nacisku rosnącej macicy na odbytnicę.

6-ci Kolejnym objawem wczesnej ciąży jest wydzielina z pochwy, której utrata wzrasta.

7-ci Zmiany w ciele, szczególnie w pierwszym trymestrze ciąży, dotykają kobietę w ciąży i powodują zmęczenie i wyczerpanie

8-cia Objawem w pierwszym trymestrze ciąży nie jest nieprzyjemny smak w jamie ustnej podczas jedzenia u wszystkich kobiet.

9-ci Nie wszystkie kobiety pragną, ale zdecydowana większość. Nie jest jasne, dlaczego występuje apetyt na niektóre pokarmy. Poprzednie badania wykazały, że w organizmie nie ma specjalnych składników odżywczych ani zmian hormonalnych.

Jednak objawy pomagają udowodnić, że to nie lekarz próbuje zidentyfikować objawy, na których nie należy polegać.

Nie jesteś sam w ciąży, poza rodziną, lekarz i położna są na każdym etapie. Przyjmuj codziennie. Postępuj zgodnie z instrukcjami położnej i nie powinno być żadnego powodu, aby nie mieć dobrych dziewięciu miesięcy i urodzić zdrowe dziecko lub dziewczynkę.

Wskazówki

pierwszy Zawsze skonsultuj się ze specjalistą przed zrobieniem czegoś, czego nie znasz. Jak wspomniano wcześniej, nie wszystkie kobiety noszą swoje dzieci w ten sam sposób, więc może to być zła rzecz dla przyszłej matki, co może być pomocne i dobre dla przyszłej matki. Jeśli lubisz ciążę, w macicy poczujesz się dobrze ze sobą i swoim dzieckiem. Więc tak, ciesz się tym razem.

drugi Bądź surowy ze swoim zdrowiem. Zdrowy styl życia jest zawsze ważny dla Ciebie i nienarodzonego dziecka. Jeśli położna radzi, abyś nic nie robił, nie rób tego. Powiedziałaby to bez powodu.

trzeci Jedz pokarmy zalecane przez położną lub dietetyka.

4-ci Przygotuj się na objawy wczesnej ciąży i zmiany ciała. Pamiętaj, że gruby brzuch nie będzie tam długo, jeśli twój kształt jest dla ciebie problemem. Sklepy mają dziś piękne designerskie ubrania ciążowe dla kobiet takich jak ty. Staraj się nie przejmować swoim rozmiarem, po prostu skoncentruj się na końcowym biznesie, a wszystko będzie dobrze.

[ff id=”7″]