Skip to main content

Jeśli obecnie używasz tego rodzaju zabiegów na skórze, cieszę się, że trafiłeś na ten artykuł. Jeśli nie masz pojęcia, czym jest transdermalny żel żelowy, z przyjemnością przeczytasz ten artykuł. Jeśli chcesz poradzić sobie z tą starzejącą się skórą, przeczytaj najpierw ten artykuł.

Z wiekiem sucha skóra zaczyna się formować, zmarszczki i drobne linie stają się wyraźniejsze, a całe ciało traci kształt – zwiotczenie. Wynika to z faktu, że skóra traci zdolność do produkcji własnego kolagenu. Komórki kurczą się, tracą wodę, a ich wewnętrzny metabolizm stopniowo zwalnia. Kolagen stanowi około 30% całkowitej masy białka ludzkiego. Odpowiada za jędrność skóry, łączność, elastyczność, prawidłowe nawilżenie i ciągłą odnowę komórek skóry. Są one wbudowane w tkanki wszystkich ważnych narządów ciała, ponieważ białko podtrzymujące skórę zapewnia prawidłowe napięcie i wilgoć w skórze.

Rozwiązaniem problemu starzenia się skóry jest uzupełnienie niedoboru kolagenu w naszym ciele. Niestety prawda jest taka, że ​​kolagen po prostu nie może zostać wchłonięty przez skórę, niezależnie od tego, czy pochodzi z naturalnego źródła. Nawet ekstrakt kolagenu ze skóry ryb, który jest bardzo podobny do ludzkich komórek. Nie rozumiem, jak ten kolagen rybny może być wchłaniany przez ludzkie ciało i jak wpasowuje się w matrycę struktury skóry. Przede wszystkim nie ma naukowych dowodów na to, że naturalny kolagen może działać w ten sposób.

Przypuszczalnie działa zewnętrzne miejscowe zastosowanie przezskórnego żelu kolagenowego. Ale czy ilość kolagenu wystarcza do leczenia skóry? Jako kolagen jest głównie wykorzystywany przez stawy i inne narządy w naszym ciele. Ponadto rozkład poziomu kolagenu nie jest jedyną przyczyną starzenia się. Istnieją enzymy rozkładające kwas hialuronowy w skórze, a koenzym Q10, który zwalcza wolne rodniki, również spowalnia ich produkcję.

W końcu zabieg przeciwstarzeniowy działa najlepiej, uzupełniając niedobór kolagenu we własnym ciele, a jednocześnie promując aktywność CoQ10 i kwasu hialuronowego. Udowodniono, że Cynergy TK ™, który zawiera funkcjonalną keratynę (TM), nie tylko stymuluje wzrost własnego kolagenu i elastyny, ale także zwiększa produkcję nowych komórek skóry. Składniki takie jak Nano-Lipobelle H-EQ10 wnikają w siedem warstw skóry i zapewniają dramatyczny efekt przeciwzmarszczkowy. Kolejnym produktem jest Phytessence Wakame, który hamuje aktywność hialuronidazy, enzymu rozkładającego kwas hialuronowy w skórze. Kwas hialuronowy wraz z elastyną i kolagenem jest ważny dla zachowania elastyczności, sprężystości i elastyczności skóry. Bez kwasu hialuronowego włókna elastyny ​​i kolagenu tracą swój „klej”, co prowadzi do utraty młodzieńczego wyglądu i cieni pod oczami.

Nadal sądzisz, że transdermalny żel-kolagen rzeczywiście działa dla Ciebie? Nawet jeśli działa, transdermalny żel z kolagenu usunie tylko jeden aspekt problemu starzenia się skóry i pozostawi inne czynniki, które przyczyniają się do starzenia się bez nadzoru. Aby uzyskać skuteczne leczenie przeciwzmarszczkowe, potrzebujesz kompletnego pakietu uwzględniającego wszystkie znane przyczyny. Przed przystąpieniem do pielęgnacji skóry należy przeprowadzić badania i ankiety. Jestem pewien, że za kilka tygodni zaczniesz wyglądać młodziej i bardziej promiennie.

[ff id=”7″]