Skip to main content

Niewiele rzeczy jest bardziej ekscytujących dla trick-or-more niż pójście do domu ozdobionego ohydnymi Halloweenowymi dekoracjami. Niezależnie od tego, czy używasz skomplikowanych rekwizytów, jak spadające duchy, czy prostych, klasycznych dekoracji, takich jak świecące lampiony dyniowe, strachy na wróble i kukurydza, Twój dom zachwyci gości. Nawiedzony dziedziniec ze śmiesznymi dekoracjami na Halloween jest również idealny na imprezy na świeżym powietrzu przy dobrej pogodzie.

Zaplanuj swój wystrój na Halloween na zewnątrz. Wybór motywu ułatwia wybór dekoracji i jest na ogół bardziej skuteczny. Zamień swój trawnik w stary, mglisty cmentarz, obóz wróżek lub laboratorium szalonego naukowca.

Łatwiej jest pracować nad tematami, ale nie pozwól, aby powstrzymało cię to od mówienia i robienia rzeczy. Pomaga zaprojektować projekt na papierze, aby zorientować się, co się dzieje. Jeśli używasz psikusów i gagów, postaraj się je ustawić tak, aby goście musieli przejść obok nich, by być zaskoczonym.

Istnieje kilka bardzo realistycznych rekwizytów ogrodowych, które są dostępne w specjalistycznych sklepach Halloween, sklepach z wyposażeniem domu i internetowych sklepach Halloween. Wypełnione pianką gumowe rzeźby upiorów wydostających się z grobu są bardzo skuteczne. Niektóre inne rekwizyty to: krwawe części ciała, nagrobki, świecące czaszki, gargulce i sztuczne drzwi do lochów. Dostępne są również zestawy do dekoracji stoczni.

Przy odrobinie czasu i kreatywności możesz tworzyć własne dekoracje na Halloween ze stosunkowo tanich materiałów. Zrób nagrobki z tektury lub pianki. Twórz duchy z białej tkaniny i zawieś je na drzewach. Możliwości są nieograniczone!

[ff id=”1″]