Skip to main content

Większość ludzi ma w swojej szafie różnorodne buty, w tym sandały, trampki, obuwie codzienne i wieczorowe. Bez względu na to, jaki gust ma osoba, jedynym kolorem, który można znaleźć w prawie każdej szafie, jest czarny but.

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że czarne buty są tak popularne, jest to, że uzupełniają prawie każdy strój. Możesz zmienić dżinsy na suknię wieczorową lub zwykłe spodnie na smoking. Większość mężczyzn może uciec od jednej lub dwóch par, ponieważ zwykle noszą garnitury biznesowe lub zwykłe ubrania pasujące do zwykłego czarnego pantofla. Z drugiej strony kobiety noszą różne ubrania, więc mogą mieć różnego rodzaju sandały, np. B. osoby z płaskimi obcasami lub paskami na wysokich obcasach. Mają też różne czółenka, kozaki i codzienne czarne buty, dzięki czemu są gotowe na każdą okazję. Wiele sklepów obuwniczych dla kobiet oferuje nietypowe klipsy do butów wykonanych z dżetów lub innych rodzajów kamieni szlachetnych. Klipsy te mogą zmienić zwykłe czarne czółenka w eleganckie buty godne przyjęcia koktajlowego. Te klipy są świetnym dodatkiem, ponieważ kobieta może teraz założyć wygodne obuwie i wyglądać świetnie bez poświęcania wygody.

Kolejną wielką zaletą czarnych butów jest to, że wykazują mniejsze zużycie, takie jak zarysowania lub brud i zadrapania. Jeśli zetrzesz je podczas tańca, nikt nie będzie mądrzejszy. Nie dotyczy to butów o jaśniejszym kolorze.

Z tego samego powodu sportowcy preferują teraz czarne buty sportowe. Rzadko kiedy staromodne białe trampki wyglądały na czyste i brudne pod koniec gry sportowej. Czarne sportowe buty mogą wyglądać tak samo dobrze, jak wtedy, gdy przyjechały, gdy sportowiec musiał wrócić do domu. Zobaczysz teraz, jak ozdabiają stopy wielu baseballistów i piłkarzy z tego właśnie powodu.

Czarne buty, które się zużyją lub zakurzą, można łatwo wyczyścić wilgotną szmatką i odzyskać połysk dzięki dobrej czarnej pasty do butów. Zwiększa to ich atrakcyjność, ponieważ lżejsze buty również mogą nie być czyste. Możesz uzyskać czarny lakier do pasty do butów zawierający składnik do usuwania „ścierania”, który sprawi, że twoje uszkodzone buty znów będą wyglądać jak nowe. Oznacza to, że buty można nosić dłużej niż ich lżejsi kuzyni.

Następnym razem, gdy kupisz buty, zdobądź jeszcze kilka par w kolorze czarnym. Tak jak nigdy nie możesz mieć za dużo biżuterii, nigdy nie możesz mieć wystarczającej ilości czarnych butów.

[ff id=”2″]