Skip to main content

Lake Havasu City przyciąga wczasowiczów i biznesmenów, którzy lubią piękno swoich plaż, uprawiają różne sporty wodne lub po prostu chcą odkryć różnorodność tego miasta. Ale czy wiesz, że to miejsce przyciąga także miłośników golfa, którzy lubią bawić się w wielkim stylu? Jeśli nie, czas na zwiedzanie miasta jako upragnionego miejsca dla miłośników golfa.

Gra w golfa na najlepszych polach golfowych w Lake Havasu, w otoczeniu migoczących wód jeziora Havasu i malowanych przez słońce formacji skalnych, byłaby przygodą i rozrywką. Chociaż w Arizonie jest prawie tuzin pól golfowych, jedne z najprzyjemniejszych, które przyciągają sporą rzeszę fanów, znajdują się w Lake Havasu City.

Koniecznością jest Refuge Golf Course & Country Club, który interesuje i rzuca wyzwanie golfistom na wszystkich poziomach. To jest kurs, na którym musisz korzystać ze wszystkich klubów w kieszeni. Ci, którzy chcą poprawić swoją grę, mogą udać się do obszarów ćwiczeń i wziąć lekcje od profesjonalisty lub ćwiczyć samodzielnie. Z cichym widokiem na jezioro i góry, możesz zagrać w golfa i cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami.

Jeśli szukasz pola, które rzuci wyzwanie najlepszym golfistom, udaj się prosto na pole golfowe Olde London Golf Course na londyńskim moście. To pole golfowe rozciąga się na długości 6466 metrów i jest tradycyjnie wypełnione kilkoma bunkrami piasku i zagrożeniami wodnymi. Z trawą bermudzką na zieleni i fairwayami zaśmieconymi trawą żytnią zimą, to pole golfowe pozostaje ulubionym z wielu.

Jeśli chcesz zagrać w golfa ze wspaniałymi widokami na miasto i jezioro Havasu, pole golfowe Nassau na polach w London Bridge jest idealnym wyborem. To pole oferuje wąskie fairwaye i średniej wielkości greeny, które są dobrze zapakowane i szybkie, i oferuje entuzjastom golfa różne różnice wysokości.

Jednym z najstarszych pól golfowych jest Island Golf Club of Nautical Beachfront Resort. To pole golfowe zaprojektowane przez Red Lawrence w 1974 roku stanowi fundament gry od ponad 50 lat. Ten kurs z widokiem na jezioro Havasu i otoczony górami Mohave spodoba się zarówno doświadczonym graczom, jak i entuzjastom początkującym.

Pole golfowe Bridgewater Links w London Bridge Resort, pole golfowe dla wykonawców o długości 1 808 metrów i 9 dołkach, gwarantuje wszystkim golfistom wspaniałe wrażenia z gry w golfa. Ponadto można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na jezioro i most London Bridge podczas stylowego startu.

Zarezerwuj hotel w Lake Havasu City niedaleko London Bridge już dziś, aby zagrać w golfa na tych pięknych polach golfowych.

[ff id=”6″]