Skip to main content

Dla niektórych z nas mocz jest produktem odpadowym, który należy jak najszybciej usunąć z naszego systemu, w przeciwnym razie istnieje ryzyko.

Jeśli uważasz, że mocz jest marnotrawstwem, masz pełne prawo do swoich poglądów pod słońcem, a ja nie mam prawa zmuszać cię ani nakłaniać do zaakceptowania czegoś przeciwnego.

Są też ludzie, którzy wierzą, że mocz ma korzyści zdrowotne i leczy wiele chorób i dolegliwości.

Poglądy tych osób również należy uznać i uszanować, ponieważ one również mają prawo.

Ale pozwól, że opowiem ci krótką historię. Trzy miesiące temu bliski przyjaciel miał chorobę, która według lekarzy była nieuleczalna.

Spędził fortunę desperacko, szukając lekarstwa, a jednak nie było widać żadnego lekarstwa.

Kobieta przeskakiwała z jednego szpitala do drugiego w Lagos w Nigerii i zakończyła się niepowodzeniem.

Odwiedzała kościoły wewnątrz i na zewnątrz Lagos i pościła przez wiele dni, aby Bóg mógł uzdrowić męża. Nadal nie ma cudownych lekarstw.

Jako praktykujący dziennikarz, kiedy znalazłem czas z mojego napiętego harmonogramu na pójście do szpitala, mój przyjaciel pewnie powiedział mi, że jest zmęczony życiem.

Zatrzymałem się na kilka minut w medytacji i otrzymałem wiadomość, że mój przyjaciel powinien często rozpocząć terapię moczową i pić własny mocz.

Ale kiedy powiedziałem mojemu przyjacielowi, pomyślał, że oszaleję i tak powiedział. Życzyłem mu wszystkiego najlepszego i opuściłem szpital.

Mój ukochany przyjaciel zadzwonił trzy tygodnie później, aby powiedzieć mi, że po dniach poszukiwań duszy i na podstawie wglądu online w terapię moczem, postanowił spróbować. Życzyłem mu.

Po codziennym piciu moczu przez dwa miesiące, mój przyjaciel zadzwonił w poniedziałek z dość podekscytowaniem, że jego zdrowie wyraźnie się poprawiło.

Powiedział mi, że ostatnie testy medyczne wykazały, że został przywrócony do życia z grobu.

Ponownie życzę mu wszystkiego najlepszego i dziękuję Bogu i kosmicznym panom.

Weź to lub zostaw, wiem, że mocz jest wodą życia. Leczy wiele chorób i radzę ci spróbować.

Rak, infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze, choroby autoimmunologiczne, trądzik i inne problemy skórne, oczyszczanie krwi, promowanie zdrowego serca, łagodzenie ukąszeń i pieczenie ran, utrzymanie młodej skóry, łagodzenie zaparć i uspokojenie nerwów to tylko niektóre z chorób i chorób, które można wyleczyć z moczu.

[ff id=”7″]