Skip to main content

Jeśli zastosujesz się do wskazówek wymienionych w części 1 tego artykułu i uzupełnisz je wysokiej jakości zabiegiem przeciwstarzeniowym do pielęgnacji skóry, możesz skorzystać z tych działań, zachowując młodzieńczy wygląd. Teraz zbadajmy i dowiedzmy się, jak nazwać wysokiej jakości krem ​​do pielęgnacji skóry, patrząc na 3 kluczowe elementy, które należy wykonać przy pielęgnacji skóry.

Kluczowy element nr 1

Każdy wysokiej jakości produkt do pielęgnacji skóry musi promować produkcję elastyny ​​i kolagenu w skórze. Jak już zapewne wiesz, nasze ciało nie tylko produkuje mniej elastyny ​​i kolagenu w starszym wieku, ale te dwa kluczowe składniki odpowiedzialne za zdrową skórę zaczynają się rozkładać, co przyspiesza proces starzenia. Aby temu przeciwdziałać, wysokiej jakości zabieg do pielęgnacji skóry zawiera ważne składniki, takie jak Nanobelle CoenxymeQ10 i Phytessence Wakame, które pomagają ciału utrzymać, a nawet zwiększyć produkcję elastyny ​​i kolagenu.

Wielkim mitem utrwalanym przez firmy zajmujące się pielęgnacją skóry jest to, że produkty te zawierają kolagen, który pomaga spowolnić proces starzenia się skóry. Należy wspomnieć, że kolagen, nakładany miejscowo na skórę, nie ma sensu, ponieważ cząsteczki tworzące kolagen w kremach są zbyt duże, aby przenikać pory w skórze. Mówiąc prosto, aby kolagen był korzystny dla skóry, musi być wytwarzany przez twoje ciało.

Kluczowy element # 2

Kolejnym kluczowym elementem wysokiej jakości kremu jest to, że zawiera składniki, które pomagają złagodzić niezdrowy wygląd spowodowany plamami starczymi, a także działają przeciw zmarszczkom i redukują drobne linie.

Kluczowy element # 3

Ostatnim kluczowym elementem wysokiej jakości kremu jest to, że pomaga on utrzymać skórę nawilżoną i nawilżoną. Spożywanie wystarczającej ilości wody dziennie nie tylko pomaga zachować miękkość i elastyczność skóry, jak wspomniano w części 1 tego artykułu, ale także pomaga uzyskać dobry krem. Kto lubi suchą, łuszczącą się i niezdrową skórę?

Chociaż ta seria artykułów obejmuje tylko niektóre aspekty przewodnika do pielęgnacji skóry przeciw starzeniu się, mam nadzieję, że pomoże ci ona utrzymać zdrową i piękną skórę, a ty chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o młodość wygląd. W końcu chodzi o twoją skórę.

[ff id=”7″]