Skip to main content

Dlaczego twój sposób myślenia jest ważny? Twój sposób myślenia jest ważny tylko wtedy, gdy chcesz mieć lepsze życie. Co jest dla ciebie ważne

Czy coś ci się przytrafia, czy coś się dzieje?

Kiedy życie ci się przytrafia, jesteś tam. Jeśli zdarzyło ci się żyć, żyjesz. Nie pozwól, aby ludzie, okoliczności lub środowisko powstrzymały cię przed realizacją swoich marzeń. Wyjdźcie i sprawcie, żeby to się stało, nie pożałujecie.

Skoncentruj się na tym

Czy możesz sobie wyobrazić swój sukces? Pozbyć się wszelkich rozproszeń przed zaangażowaniem się w swoje myśli? Odfiltruj rozproszenia, negatywne wypowiedzi i wyobraź sobie czas, w którym odniosłeś sukces w przeszłości. Pomyśl o tym, co czułeś o tym sukcesie. Skoncentruj swoją energię na pozytywach. Znajdziesz to, na czym się koncentrujesz.

Siedzisz na uboczu czy wchodzisz w grę?

Czy chcesz czasu lub myślisz o tym, czego chcesz, czy aktywnie dążysz do tego? Nie marnuj cennego czasu w swoim życiu, mierząc inne sukcesy. Kiedy spędzasz czas w mediach społecznościowych, powinieneś zdawać sobie sprawę z tej pułapki myślowej. Jeśli chcesz zrozumieć sukces innych, zastanów się, jak tam dotarli i zaplanuj powtórzenie tego sukcesu w swoim życiu. Działaj

Czy jesteś zadowolony ze status quo, czy przekraczasz swoje granice?

Czy życie jest w porządku, wystarczy? Czy chcesz, abyś wywarł nieco większą presję, aby osiągnąć swój cel? Jeśli masz puls, będziesz zajęty! Dzisiaj zawsze jest czas, aby przełamać status quo w swoim życiu.

Nadal uczysz się od świata?

Zawsze ucz się nowych rzeczy, nawet jeśli rzeczy, których się uczysz, nie pasują do twojego ogólnego planu. Jeśli nadal będziesz studentem przez całe życie, możesz zaskakująco dalej rosnąć dzięki tej wiedzy. Rozwiń swój świat.

Czy ćwiczysz represje wobec winy?

Czasami ludzie w życiu obwiniają okoliczności, innych ludzi lub rzeczy za to, że nie dostali tego, czego chcieli w życiu. Ten nawyk ma wiele nazw, ale lubię to nazywać „zmieniającym się poczuciem winy”. Tendencja do obwiniania innych za zdarzenia, które występują lub nie występują w życiu. Nie bądź ofiarą zmieniającej się winy, spójrz wstecz na to, co mogłeś zrobić inaczej, ucz się z doświadczenia, a następnie kontynuuj.

Czy uczysz się na porażce?

Znani ludzie, tacy jak Thomas Edison i Albert Einstein, powiedzieli, że najwięcej nauczyli się na swoich błędach. Spójrz na swoje błędy i wykorzystaj te informacje, aby następnym razem być lepszym. Tylko upewnij się, że będzie następny raz. Idź naprzód i popraw siebie.

strach

Czy strach przed porażką powstrzymuje cię przed robieniem tego, co chcesz? Istnieją dwa różne sposoby radzenia sobie ze strachem przed porażką:

1-Pomyśl o swoim strachu, a następnie wyobraź sobie najgorszy scenariusz, który może się pojawić, jeśli podejmiesz działania. Zadaj sobie pytanie: „Co najgorszego może się stać?” Jeśli możesz z tym żyć, podejmij działania.

2-Fear to przyszłościowa emocja. To się nigdy nie zdarza. Jeśli czujesz strach, użyj go jako paliwa rakietowego, aby zabrać cię tam, gdzie chcesz się udać.

Nie pozwól, aby strach, brak koncentracji, inni lub ludzie wokół ciebie zniechęcali Cię do marzeń. Jeśli wyobrażasz sobie swój sukces i wierzysz w siebie, jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów. Prawo natury określa, w co możesz wierzyć, osiągać i utrzymywać w życiu.

[ff id=”6″]