Skip to main content

Co to jest AmeriSciences?

Produkty AmeriSciences znajdują się w szybko rozwijających się sektorach żywieniowych, jamy ustnej i pielęgnacji skóry. Przy obecnych prognozach wzrostu rynku opieki zdrowotnej o 500% w ciągu najbliższych ośmiu lat AmeriSciences bezbłędnie pozycjonuje swoich niezależnych ekspertów reklamowych (dystrybutorów), co stanowi niespotykaną dotąd okazję. Odpowiednio, dzięki swojej elastycznej strukturze zorientowanej na wzrost, pierwszorzędnemu programowi „pod klucz”, wysokiej jakości towarom i historii jakości, firma zrobiła wszystko, co mogła, aby ulepszyć organizację wartą miliard dolarów.

Jakie rodzaje produktów oferuje AmeriSciences?

AS10 i AS10 Fusion to z pewnością unikalna mieszanka dziesięciu kluczowych warzyw i owoców, które smakują naprawdę wspaniale. AS10 i AS10 Fusion przedstawiają nadchodzącą erę Ultra Fruit z brazylijskiej dżungli Cupuaçu, a także sprawdzone komercyjne i pomocne jagody Açai, Acerola, Opuncja i Yum Super oraz podsumowują wszystkie 5 wiodących w 100% naturalnych składników z ich wspólnej analizy wraz z NASA / JSC. Razem tworzą idealną dziesiątkę w ramach AS10 i AS10 Blend.

* Niezrównana różnorodność przeciwutleniaczy

* Świetny materiał witaminowo-mineralny i fitoskładnikowy

* Popraw mechanizmy obronne twojego ciała

* Naładuj swoją witalność

Inne produkty obejmują:

* Cognitive Complete (mózg)

* Omega Max (olej rybny)

* Doustna odnowa biologiczna (oczywista)

* OS2 (wizja)

Jak widać, AmeriSciences oferuje szeroką gamę produktów obejmujących ogólny stan zdrowia. Mając to na uwadze, masz szeroki wybór dla swoich klientów do wyboru.

Jaka jest szansa AmeriSciences?

Twierdzą, że mają jeden z najpopularniejszych rentownych programów płatniczych na rynku. Możesz uzyskać znaczny zwrot ze sprzedaży na własną rękę, a także powtarzające się zarobki z pracy innych osób w rozwijanej działalności. Niezależnie od tego, czy Twoim ostatecznym celem są zarobki w niepełnym wymiarze godzin w celu uzupełnienia pracy w pełnym wymiarze godzin, czy zarobki w pełnym wymiarze godzin w celu osiągnięcia niezależności finansowej, firma może zaoferować samochód, który pomoże Ci osiągnąć obecne cele. Biorąc pod uwagę, że kierownictwo osiąga obecnie zyski w wysokości ponad 30 000 USD, 50 000 USD i ponad 100 000 USD w danym miesiącu kalendarzowym, Twoje obecne ambicje nie wykraczają poza to, co jest możliwe z AmeriSciences.

Z atrakcyjną linią produktów i jeszcze bardziej atrakcyjnym planem wynagrodzeń, można by pomyśleć, że to wystarczy do zbudowania firmy. Niestety musisz nauczyć się sprzedawać swoje produkty poza rodziną i przyjaciółmi. Odkrywanie tradycyjnej ścieżki jest trudne i wiele osób przechodzi na Internet. Jeśli zamierzasz korzystać z Internetu, aby skorzystać z możliwości AmeriSciences, musisz przejść odpowiednie szkolenie.

[ff id=”6″]