Skip to main content

Jeśli twój kot jest jak mój kot, którym była Jessy, kiedy ją dostaliśmy, prawdopodobnie masz problem z kotem. Twój kot postanowił wykorzystać podłogę lub ulubiony mebel jako kuwetę i szukasz lekarstwa na domowy zapach kota.

Zapach moczu kota ma coś wyjątkowego. Jest bardzo silny i od razu wiesz, kiedy wchodzisz do pokoju, czy kot oddał mocz. Niestety zapach może utrzymywać się przez tygodnie, jeśli nie zostanie odpowiednio potraktowany. Jest to niehigieniczne i bardzo krępujące, gdy przychodzą przyjaciele!

Na szczęście istnieją domowe środki na mocz kota, które działają w krótkim czasie, aby pozbyć się smrodu. Przed wypróbowaniem domowego środka zaradczego musisz pochłonąć jak najwięcej moczu, aby upewnić się, że nie przenika on i nie wnika głęboko w dywan, beton lub meble.

Częstym domowym lekarstwem jest umieszczenie cebuli na dotkniętym obszarze. Cebula pochłania zapachy bez pozostawiania zapachu cebuli. Inną opcją jest zastosowanie wytłaczanego płynu do płukania jamy ustnej. Należy uważać, aby nie zabrudzić ani nie zniszczyć dywanów lub mebli za pomocą tej metody. Inną opcją, z której korzystają niektórzy właściciele kotów, jest mieszanie sody gazowanej lub sody oczyszczonej z nutą octu w celu oczyszczenia i zamaskowania zapachu. Ponownie uważaj na plamy.

Domowe środki zaradcze mogą dobrze działać, aby pozbyć się plam moczu i ich zapachu. Każdy ma inne pomysły na to, co działa, więc musisz to sprawdzić sam. Chociaż

Powyższe domowe środki zaradcze mogą działać tymczasowo, ale nie rozwiązują problemu – dlaczego Twój kot oddaje mocz w twoim domu zamiast kuwety lub na podwórku.

Znalazłem roztwór moczu dla kota, który nie pozbył się zapachu moczu u kota Jessy, ale wyczyściłem najbardziej uparte plamy i dał mi odpowiedzi, aby powstrzymać Jessy przed oddawaniem moczu w domu.

[ff id=”7″]