Skip to main content

Cóż, naprawdę nigdy nie ma złego czasu na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ale czasem trzeba po prostu po nią sięgnąć! Jednak obecny klimat gospodarczy może sprawić, że będzie to świetny moment na otwarcie firmy z siedzibą we własnym kraju. Historia pokazuje nam, że recesja to jeden z NAJLEPSZYCH czasów na założenie firmy – jeśli jesteś wystarczająco inteligentny.

Recesja stwarza konieczność. Wraz z globalnym kryzysem kredytowym, słabnącym rynkiem nieruchomości i późniejszymi wykluczeniami coraz więcej osób szuka różnych sposobów zarabiania pieniędzy. Dni kariery przez całe życie w jednej branży już minęły – większość z nas będzie miała dwa lub trzy różne kariery w naszym życiu. Zdolność dostosowania się do rynku będzie taka, którą wszyscy musimy rozwijać. W naszym zawodzie nie jesteśmy już „złapani” – mamy wybór!

Historia pokazuje, że często małe firmy przywracają zdrowie po recesji. 16 z 30 firm w obecnej Dow Jones Industrial Average rozpoczęło się podczas recesji. Kilka świetnych przykładów „zabójców recesji”: Walt Disney rozpoczął w recesji 1923–1924, Hewlett Packard Corporation w recesji w 1938 r. I Microsoft Corporation w recesji w 1975 r. Zarabianie na odbudowie światowej. 39, s ekonomia. Nie przegap tej okazji.

Ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że spędzanie większości życia w wyścigu szczurów nie jest najlepszym sposobem. Oczekujemy lepszego stylu życia, większej wolności i miłego spędzania czasu z rodziną. Zostanie właścicielem domu do wynajęcia może przynieść Ci styl życia, o którym marzysz. Pamiętaj jednak, że wiele firm nie oferuje idealnego stylu życia – wybierz go mądrze, w przeciwnym razie możesz spędzić więcej godzin niż praca w firmie!

Więc szukaj, znajdź swoją niszę; Ludzie mają pieniądze do wydania – dbają tylko o to, gdzie je wydają. Zaoferuj swoim klientom rozwiązanie & # 39; Problemy, oferuj najlepsze produkty, zapewniaj najlepszą obsługę, a nagradzają Cię swoją lojalnością.

Zgadzasz się Czy zmieniłeś pracę podczas swojej kariery? Czy to była pozytywna zmiana? Zostaw komentarz i niech wszyscy usłyszą o Twojej podróży.

[ff id=”2″]