Skip to main content

Czy podróżujesz Czy lubisz pokazywać swoje miejsce nowym użytkownikom? Jeśli tak, bycie podróżującym gospodarzem wydaje się dobrym początkiem świetlanej przyszłości! W zamian możesz pokazać innym swoją pozycję i zarobić lukratywne dolary. Tym touroperatorem może być każdy, kto zechce pokazać Ci miejsce, z którego mieszka, lub każdy, kto mieszkał w kraju goszczącym od wieków i jest zaznajomiony ze zmianami. Ponadto gospodarz musi starać się dzielić z innymi swoimi doświadczeniami i prawdziwymi usługami. Może także pomóc podróżnikom w jak najlepszym wykorzystaniu wszystkich podróży. Możesz otworzyć własne biuro podróży po zostaniu podróżnikiem.

Zwróć uwagę na różnicę

Teraz musisz pomyśleć o różnicy między przewodnikiem a przewodnikiem w tym kraju. Główną różnicą są opłaty. Niewielka kwota zostanie naliczona za profesjonalne wycieczki, jeśli porównasz ją z opłatami profesjonalnych przewodników. To w końcu pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy. Z drugiej strony, organizatorzy wycieczek & # 39; Usługi są dość dobre i nieformalne, z wszelkiego rodzaju ważnymi informacjami o interesujących miejscach. Będą się z tobą mieszać jak przyjaciel i pomogą ci bardziej cieszyć się wycieczką.

Licytuj za pomocą dostosowanych programów

Ponieważ przewodnik nie jest profesjonalnym przewodnikiem; Nie spotkasz żadnego ustalonego standardu programu podróży. Gospodarz tworzy indywidualny plan za każdym razem, gdy zbliża się do niego nowy gość. Nawet jeśli chcesz skorzystać z jego usługi dwa razy, zawsze będziesz miał do niego różne wycieczki. Masz również prawo decydować, co robić, a czego nie robić. Najlepsze jest to, że nie musisz trzymać się grupy podróżników.

Znajdź swojego idealnego gospodarza

Jeśli chcesz urozmaicić swoje biuro podróży w domu, zawsze możesz polegać na więcej niż jednym przewodniku. Możesz uzyskać pomoc pojazdu, przewodnika i tłumacza jako kompletny zestaw. Dostępne są również trzy inne typy grup, np. B. Przewodnik, pojazd plus przewodnik i tłumacz plus przewodnik. Pomaga to nie tylko w rozwoju Twojej firmy, ale także w pozyskiwaniu nowych klientów. Jest to jeden z nowych sposobów zarabiania pieniędzy i prowadzenia szczęśliwego życia.

[ff id=”3″]