Skip to main content

Osoba fizyczna wnosi do życia coś wyjątkowego. Swoją obecnością honoruje lasy, jeziora, pola namiotowe i szlaki turystyczne. Wstaje wcześnie, by trollować do Welsa i rzucać bas.

Mógł siedzieć w kaczym żaluzji, czekając, aż słońce wstanie i słuchać dźwięku trzepoczących na niebie skrzydeł. Mógł siedzieć niewidomy na drzewie podczas sezonu na jelenie. Może udać się na spacer późnym latem po południu, gdy woda siada lub spokój pokrywa się z wodą lub w lesie zapada cisza.

Jeśli zmarł twój ojciec lub wujek, dziadek, brat lub siostrzeniec, a nawet przyjaciel, który uwielbiał przebywać nad jeziorem lub w lesie, możesz uhonorować jego pamięć i życie darem Outdoor Memorial Tree.

Historia drzew Franka

Pozwól, że opowiem ci historię. Mój wujek Frank był miłośnikiem przyrody i sportowcem. Uwielbiał polować, łowić ryby, przebywać na łonie natury. Latem i jesienią zabrał swoje psy do naszej chaty w północnym Wisconsin.

Frank sprzedawał ubezpieczenie podczas swojej codziennej pracy. Ale jego tajne życie polegało na cieszeniu się przyrodą. Wszyscy wiedzieliśmy, że Frank miał czas w swoim życiu, kiedy poszedł do północnego lasu, aby być na zewnątrz. Ojciec i Frank poszli na ryby i cieszyli się spokojem natury.

Kiedy jego dwie córki Steph i Nat były małymi dziewczynkami, posadziły dwie małe sosny na małym wzgórzu obok naszej chaty. Każdego lata po przejechaniu 300 mil do chaty dziewczyny wyskakiwały z samochodu Franka i biegały z radością, by zobaczyć, jak rosły drzewa od zeszłego roku. Po dwudziestu latach sosny wyrosły i zajęły należne im miejsce w północnym lesie.

Kilka lat temu tata sprzedał kabinę. Podróż była za daleko; Tata się starzeje i nie nadąża za naprawami. Przejęła go inna rodzina. Dwie sosny pozostały na wsi z chatą, którą posiadała teraz nowa rodzina.

Frank w końcu zachorował na chorobę Parkinsona we wczesnych latach 70. i zmarł. Dwie sosny były pozdrowieniem dla naszego dziadka, który zbudował chatę, i dla ojca, Franka, który zabrał tam swoje dziewczyny.

Odkryte drzewa pamiątkowe sprawiają, że życie staje się lepsze, tak jak twój człowiek na zewnątrz

Pamiętanie o miłośniku przyrody oznacza uhonorowanie przyrody drzewem pamiątkowym.

Drzewa rosną i żyją przez długi czas. Drzewa odświeżają ziemię tlenem. Drzewa chronią glebę przed erozją, nawet przed lawinami błotnymi. Drzewa zapewniają cień na piknik rodzinny i stanowią dom lęgowy dla ptaków.

Ameryka potrzebuje więcej dobrych drzew, tak jak potrzebuje więcej dobrych zwierząt, tak jak chciał twój ukochany. Pożary lasów, błyskawice i nadmierne zbiory wyczerpują lasy państwowe i krajowe. Nowe drzewa przynoszą nowe życie i przywracają utracone. Natura jest odnawiana dzięki nowym drzewom.

Kupowanie pamiątkowego drzewa na zewnątrz, które rośnie i przynosi korzyści wszystkim miłośnikom przyrody, nawet nam wszystkim. Podaruj pamiątkowy drzewko na zewnątrz, aby zapamiętać ukochanego miłośnika przyrody. Jego liście mogły spaść; Pomóż jego korzeniom żyć dla nowych miłośników przyrody.

[ff id=”1″]