Skip to main content
Podróże

Dzięki dmuchanym ekranom możesz pokazać film na świeżym powietrzu w szkole

Przenośny ekran filmowy pozwala wyświetlać filmy na zewnątrz w szkole. Istnieje wiele powodów, dla których wydarzenie filmowe odbywa się na terenie szkoły. Fall to świetny sposób, aby zachęcić uczniów i ich rodziny do powrotu do szkoły. Co za początek nowego roku szkolnego.

Plenerowe imprezy filmowe są również doskonałym zbiorem pieniędzy przez cały rok. Najlepsze jest to, że filmy te oferują dzieciom, rodzicom i nauczycielom wspaniałą okazję do wspólnego spędzenia czasu na wzajemnym poznaniu się.

Gdzie na terenie szkoły możesz pokazać film?

Nowoczesna technologia za przenośnymi ekranami filmowymi umożliwia szkolnemu PTA organizowanie imprez filmowych na zewnątrz w różnych miejscach na terenie szkoły.

• Na placach zabaw

• Na boiskach baseballowych

• Na parkingu

Każde miejsce, w którym można umieścić duży nadmuchiwany ekran, jest idealnym miejscem na szkolne wydarzenie filmowe. Często PTA zwiększa zabawę i emocje, konfigurując gry, stoiska koncesyjne lub ciężarówki z jedzeniem. Pomysły są nieograniczone, jeśli chodzi o oglądanie filmu na świeżym powietrzu.

Wybór odpowiedniej firmy wypożyczającej filmy zewnętrzne

Nie wszystkie firmy wypożyczające filmy zewnętrzne są sobie równe. Niektórzy zrobią wszystko, abyś Ty, Twoi goście i wszyscy zaangażowani byli zadowoleni, podczas gdy inni robią absolutne minimum. Chcesz firmy, która inwestuje w Twoje wydarzenie i nie pojawia się tylko w celu konfiguracji i usunięcia.

Przy wyborze firmy, z której należy skorzystać, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Poszukaj takiego, który promuje markę używanego ekranu. Chcesz także poznać prędkość wiatru na ekranie. Ostatnią rzeczą, jakiej ktokolwiek chce, jest zeskanowanie dużego ekranu. Zachowaj niezapomniane wydarzenie filmowe z pozytywnych powodów.

Najprawdopodobniej nie będziesz mieć zasilacza w wybranej lokalizacji, np. B. boisko. Wypożyczalnia filmów na zewnątrz powinna mieć generator na takie sytuacje. Upewnij się, że generatory działają cicho. Nikt nie chce słyszeć filmu o głośnym dronie maszyny.

Czas jest ważny

Jeśli zdecydujesz się wypożyczyć film na świeżym powietrzu, powinieneś wiedzieć, kiedy może on rozpocząć film dla Ciebie. Nie wszystkie ekrany są takie same. Ekskluzywne ekrany pozwalają właścicielowi zacząć o zachodzie słońca, gdy wciąż świeci miękkie światło. Firmy bez lepszych ekranów, takie jak DJ-e, muszą poczekać na całkowitą ciemność przed rozpoczęciem filmu.

Różnica między wczesnym lub późnym rozpoczęciem filmu może wynosić od 40 do 60 minut. Może to być bardzo duże dla rodzin z małymi dziećmi, które muszą iść spać. Dorosłym nie jest też fajnie wracać do domu późno ze szkoły i próbować wstać do pracy następnego dnia.

Jeśli wiesz, na co zwrócić uwagę podczas planowania filmu szkolnego na świeżym powietrzu, masz udane wydarzenie, które wszyscy zapamiętają. To idealny początek roku, zbiórka pieniędzy lub po prostu dobry powód, aby spotkać się z przyjaciółmi i rodziną.

[ff id=”1″]