Skip to main content

Dlaczego ty i twój sponsor możecie być jak Lone Ranger i Tonto

Dzisiaj widziałem Lopeza, a Bill Cosby był gościem George’a Lopeza. Dr. Cosby opowiedział historię o tym, jak badał imię Samotnego Strażnika dla swojego kopnięcia bocznego „Tonto”. Odkrył, że słowo tonto oznacza po hiszpańsku głupotę. Innymi słowy, samotny łowca jeździł dookoła i nazywał swojego kumpla „głupim”.

Cosby wyjaśnił, że kontynuuje badania nad pseudonimem Tonto dla samotnego łowcy. Tonto nazwał Lone Ranger „Kemo Sabe”.

Powiedział, że rozmawiał z wieloma Latynosami i Indianami amerykańskimi i nikt nigdy nie wiedział, co miał na myśli Kemo Sabe. Wreszcie dr Pewnego dnia Cosby z Kubańczykiem, który powiedział, że Kemo Sabe jest bardzo podobny do hiszpańskiego „que no sabe” lub „tego, który nie wie”.

Wyobraź to sobie w wielu przygodach, których doświadczył samotny łowca i Tonto. nazywali siebie „głupimi” i „którzy nic nie wiedzą”.

Przypomina to metaforę ślepca, który prowadzi ślepca

„Co to ma wspólnego ze sprzedażą firmy w domu?”, Zastanawiasz się. Cóż, jeśli ślepo podążasz za sponsorem przy użyciu starych i nieefektywnych metod budowania swojego biznesu, twoje relacje ze sponsorem są podobne do relacji Lone Ranger i Tonto.

Podobnie jak Lone Ranger i Tonto, dbacie o siebie i podążacie za sobą grubymi i cienkimi. Najprawdopodobniej sponsorem Twojej firmy domowej jest członek rodziny, przyjaciel lub pracownik.

Zarabianie na boku, rozmawiając tylko z kilkoma osobami, wydaje się łatwym sposobem na uzyskanie dodatkowego dochodu. Możesz nawet być w stanie zwolnić szefa i prowadzić firmę w pełnym wymiarze godzin. A jeśli wszystko pójdzie dobrze, możesz przejść na emeryturę bogatych i młodych w najbliższej przyszłości.

Ale z czasem wyczerpałeś swój ciepły rynek (rodzina, przyjaciele i współpracownicy). Pieniądze nie wpływają tak szybko, jak sobie wyobrażałeś. Teraz możesz zacząć patrzeć na swojego sponsora w inny sposób. Zabawne jest to, że twój sponsor patrzy teraz na ciebie inaczej.

Każdy z was nauczył się „powolnego i bolesnego sposobu szybkiego osiągnięcia celu”, aby rozwinąć swój biznes. Wielu, którzy wkraczają na rynek biznesu domowego, są oszukani przez te staromodne metody budowania biznesu domowego. Te metody nie zwiększają sprzedaży firmy w domu.

Nieaktualne metody nie dają szybkich i łatwych wyników, które można szybko przetestować i udowodnić.

Samotny strażnik w twoim życiu (twój sponsor) może poprowadzić cię na ścieżkę głupca (Tonto), ponieważ nic nie wie (que no sabe) o rozwoju firmy w nowym tysiącleciu. Sprzedaż okazji biznesowych w domu może być łatwa i przyjemna. Długa, stroma ścieżka do bogactwa przeszłości nie jest już potrzebna.

Czytając ten artykuł, najwyraźniej zdecydowałeś się podążać za swoimi marzeniami i osiągać zyski w domu.

[ff id=”3″]