Skip to main content

Aby zapewnić moim klientom najlepszą obsługę i wyprowadzić ich na szczyt ich firmy, bez względu na to, w jakiej branży się zajmują, badam wszystkie nowe ważne firmy z branży marketingu sieciowego. Dziś GIA Wellness, świetna firma!

GIA Wellness (skrót od wzrostu, inspiracji i obfitości) to firma z korzeniami w Carlsbad w Kalifornii. Produkuje produkty zdrowotne i wellness o różnych właściwościach, takie jak witaminy, przeciw starzeniu się i utrata masy ciała. Celem jest dotarcie do jak największej liczby osób w celu poprawy ich jakości życia i samopoczucia. Aby osiągnąć ten cel, GIA Wellness opracowuje innowacyjne, skuteczne i poprawiające życie produkty wellness oparte na najnowszej technologii. Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zadowolić klientów, a sama firma stwarza możliwości biznesowe, które poprawiają szczęście agentów poprzez poprawę sytuacji finansowej, rozwój osobisty i rozwój przywództwa.

Wizją GIA Wellness jest pomaganie ludziom w dzisiejszym stresującym świecie i zachęcanie ich do osiągnięcia optymalnego samopoczucia. Właśnie dlatego GIA Wellness oferuje produkty i metody, które są unikalne, ale skuteczne w pozyskiwaniu najważniejszych energii życiowych. Oprócz dobrego samopoczucia fizycznego firma promuje również obfitość. Odbywa się to poprzez wzmacnianie pozycji jednostek poprzez edukację i narzędzia, które zapewniają wiarygodne źródło dochodów.

Klienci mogą wybierać spośród wielu innowacyjnych produktów z czterech różnych kategorii. Kategoria Aquagia ma obecnie tylko jeden produkt. Nie czyni to jednak mniej imponującym. Aktywator i-H20 ma wiele zalet, np. B. Skuteczne wchłanianie składników odżywczych i maksymalne nawodnienie. Aby uzyskać optymalny wynik, zaleca się łączenie tego produktu z witaminami. Kategoria Nutragia zawiera kilka mieszanin witamin, na przykład płynne mieszanki owocowe, zioła lub mieszankę różnych owoców, jagód i warzyw. Aby przeciwdziałać starzeniu się skóry, GIA Wellness oferuje również produkt o formule 17 różnych substancji roślinnych i koncentratu i-glow.

GIA Wellness jest pierwszą firmą na świecie, która oferuje zaawansowane technologie interwencyjne, które zmniejszają skutki narażenia na zanieczyszczenia elektryczne. Oferowane produkty TerraGIA to na przykład ochrona komórek, którą można stosować w telefonach komórkowych i urządzeniach Bluetooth. Uniwersalne urządzenia ochronne, których można używać zarówno w urządzeniach bezprzewodowych, jak i przewodowych oraz w zestawie głośnomówiącym z wężem powietrznym. Te niedrogie produkty chronią przed szkodliwym promieniowaniem i zostały udowodnione przez użytkowników w celu zmniejszenia objawów, takich jak bóle głowy i słaba koncentracja.

GIA Wellness oferuje swoim przedstawicielom kompleksowy system wspierania sukcesu. Obejmuje to codzienne lub cotygodniowe szkolenia online dotyczące alternatywnych połączeń konferencyjnych. Możliwe jest odbieranie osobistych „przełomowych” transferów, a także zaawansowane szkolenie przywódcze. Przez cały rok organizowane są różne inspirujące imprezy firmowe na żywo. Dostępny jest materiał w postaci wideo, audio, dokumentów i arkuszy.

Kiedy przychodzisz do GIA Wellness, masz możliwość wyboru między ustalonym pakietem biznesowym dla różnych firm lub spersonalizować własny, aby rozpocząć działalność. Jeśli zarejestrujesz się jako konsultant, otrzymasz 30% rabatu na wszystkie zakupy produktów i inne świadczenia.

Plan wynagrodzeń GIA Wellness składa się z ośmiu różnych poziomów, zaczynając od konsultanta, a kończąc na dwugwiazdkowym prezydencie. Bonusy są dostępne i tańsze, im wyżej wspinasz się po drabinie przewoźnika.

[ff id=”6″]