Skip to main content

Psychologia miłości naprawdę nie jest trudna do zrozumienia. Jednak wielu mężczyznom trudno jest zrozumieć kobiety. Jeśli jednak znasz pewne taktyki i techniki psychologiczne, bardzo łatwo jest ci w pełni rozszyfrować działania i myśli kobiety. Widzisz, kobiety są naprawdę przewidywalne, jeśli chodzi o miłość i związki – po prostu dlatego, że kierują nimi emocje, a nie umysły. Jeśli więc rozumiesz psychologię zakochanych kobiet i randek, możesz sprawić, że zakochają się w tobie tylko dlatego, że myślą, że je rozumiesz.

Girl Psychology in Love and Dating – What You Need to Know

„Czynnik emocjonalny”. Jak wspomniano powyżej, kobietami rządzą ich serca, a nie głowy. Możesz więc manipulować emocjami kobiety i sprawić, że zakocha się w tobie całkowicie … ale tylko jeśli wiesz jak. Istnieje wiele technik i taktyk, które dają mężczyznom „uwodzicielskie supermoce” i pozwalają im uwieść każdą kobietę, na którą patrzą. Czytaj dalej, aby odkryć taką taktykę …

„Psychologia odwrotna”. Chodzi o to, że kobiety lubią rzeczy, których nie mogą zdobyć. Dlaczego miałbyś zwariować na punkcie limitowanej edycji Prady? Po prostu – ponieważ trudno go zdobyć. Jeśli więc chcesz zwrócić się do kobiet, znalezienie siebie musi być trudne. Łatwym sposobem na to jest regularne odrzucanie i dyskwalifikowanie kobiet. Niech wszyscy poczują, że NIE mogą cię zdobyć – a twoja wartość gwałtownie wzrośnie.

[ff id=”6″]