Skip to main content

W całym kraju postępowe okręgi szkolne przeznaczają swoje pieniądze, czas i zasoby na „zielone klasy”. Te zewnętrzne przestrzenie do nauki to tętniące życiem, oddychające laboratoria edukacyjne, w których standardy edukacyjne znajdują nowe życie w ogrodach motylkowych, warzywnych i deszczowych. Wzrosło zaangażowanie i zapał do nauki, zmniejszyła się apatia i nieobecności.

Tak mówisz Jak wspaniale dla środowiska szkolnego. Co to ma wspólnego z naszymi kościołami?

Oprócz wymienionych wyżej doskonałych powodów – bardzo dużo.

Oto jeszcze trzy powody, dla których klasy zewnętrzne są SO UU!

pierwszy Zewnętrzne klasy oferują naszym dzieciom wiele możliwości rozwiązywania wyzwań naszej planety na znacznie mniejszą skalę. Beczka deszczowa, wzgórze i dwie lub więcej grup dzieci o sprzecznych celach są wszystkim, czego potrzeba, aby nauczyć małe dzieci zasad korzystania z wody. Ogród motyli oferuje konkretną okazję do aktywnego zaangażowania studentów w globalne wysiłki na rzecz ratowania naszych cennych zapylaczy. Praca międzypokoleniowa w celu stworzenia wspólnej przestrzeni spełniającej potrzeby wszystkich członków umożliwia naszej młodzieży uczestnictwo w czasami trudnym procesie demokracji.

drugi Zewnętrzne sale lekcyjne to idealne wielopokoleniowe laboratorium do nauczania odpowiedzialności za środowisko, społeczność i społeczność, stosując nasze 7 zasad. W jaki sposób ogród deszczowy pomaga naszemu zlewowi? Jaki jest najbardziej etyczny sposób karmienia ptaków? Czy starsza młodzież może współpracować z doświadczonymi parafianami, aby rozwiązać metodę recyklingu szarej wody twojego kościoła? Małe dzieci mogą wypowiadać się na podstawie akcji o tym, jak zasady wyglądają w grze, a komitet artystyczny członków może stworzyć serię tablic na zewnątrz, aby nauczyć każdego, kto korzysta z przestrzeni! Cóż za wspaniała okazja public relations! Klasa plenerowa nigdy nie jest prowadzona. To długoterminowe zobowiązanie do ciągłej ponownej oceny celów kościoła i stosowania podstawowych zasad administracji: pozostawienia świata dla swojego następcy w lepszej kondycji niż dała Ci jego poprzedniczka.

trzeci Zewnętrzne klasy oferują święte przestrzenie, aby nie tylko honorować, ale także uczyć naszych 6 źródeł. Jako UU czerpiemy z bogatej i różnorodnej gobeliny źródeł, a natura jest idealnym płótnem podkreślającym piękne tradycje, w które wnosi każdy z nich. Kontemplacyjny labirynt? Koło medycyny rdzennej Ameryki? Pylon pokoju? A może ogród duszy? Wszystkie nasze źródła znajdują honorowe miejsce w klasie na wolnym powietrzu – niebo jest granicą. Dosłownie.

Następnym razem, gdy twoja społeczność pomyśli o zwykłych frustracjach związanych z ożywieniem programu RE – pomyśl ekologicznie. Outdoorowa klasa oferuje nieograniczony potencjał kształtowania globalnych uczniów, którzy cenią różnorodność, współpracę i innowacje i którzy są nie tylko na to przygotowani, ale także zmotywowani do zajęcia miejsca jako pionierzy następnego pokolenia.

Co może być bardziej UU niż to?

[ff id=”1″]