Skip to main content

Dzięki konglomeratowi wyszukiwarek Google, który uruchamia zaawansowane narzędzie wyszukiwania Instant, Google Instant jest teraz tematem rozmowy w mieście. Podstawy wyników wyszukiwania są nadal takie same. To tylko sposób na uzyskanie odpowiednich wyników, które są obecnie zmieniane. Teraz zaktualizowane wyniki są wyświetlane natychmiast po wprowadzeniu zapytania. Wszystkie przewidywane wyniki wyszukiwania są wyświetlane w polu rozwijanym.

Dzięki Google Instant: –

Wyszukiwanie stało się bardziej inteligentne

Użytkownicy muszą wprowadzić mniej

Uzyskaj natychmiastowe wyniki

Oszczędza czas, aby uzyskać odpowiednie informacje

Analitycy branżowi nazwali Google Instant podstawową zmianą w sposobie wyszukiwania. Wynik wyszukiwania jest dostępny 2 do 5 sekund szybciej. Nie ma wątpliwości, że zapewni to użytkownikom lepsze wyszukiwanie. Jednocześnie w społeczności SEM spekuluje się na temat wpływu nowych metod wyszukiwania na reklamę słów kluczowych. Czy Google Instant zniesie koncepcję optymalizacji pod kątem wyszukiwarek? Cóż, jest za wcześnie, aby powiedzieć. Procesy rankingowe pozostają niezmienione, a strony internetowe są nadal klasyfikowane.

Istnieją jednak obawy dotyczące dostępności wyszukiwania. Ponieważ wyniki są wyświetlane natychmiast po wprowadzeniu wyszukiwanego hasła w Google, istnieje duże prawdopodobieństwo, że użytkownicy nie będą musieli wpisywać całego wyszukiwanego hasła podczas wyszukiwania. Jeśli tak się stanie, może to stanowić prawdziwy problem w przypadku witryn śledzących długi ruch. Musieli nawet uszeregować ogólne słowa kluczowe wyżej, aby poprawić dostępność wyszukiwania.

Ale eksperci i analitycy zajmujący się optymalizacją wyszukiwarek nie mogą sobie pozwolić na siedzenie w miejscu i konieczność zmiany strategii online. Możesz teraz zoptymalizować częściowe zapytania lub wygenerować najnowsze i najbardziej unikalne techniki, aby wyprzedzić wyścig wyszukiwarek. Wszystko, co muszą zrobić strategowie SEM, to być we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby wyniki wyszukiwania były dostępne na wyższych poziomach.

[ff id=”5″]